ANALÝZA – Bitcoin pod 8 000 USD? Věřím, že ano!

0
Bitcoin propad bart simpson padá dole void dump manipulace 10 000 $

Po zajímavém býčím úprku až na 10 500 USD nás nyní čeká pravděpodobně ledová vzpruha ještě před halvingem. Je jenom otázkou, jak hluboko bude aktuální korekce pokračovat skrze akumulační prostory.

graf bitcoin

Podle ukončeného sekundárního trendu vzhůru vznikl nový sekundární trend na druhou stranu a my nyní řešíme, na které ceně dojde k ukončení. Podle většího časového rámce, týdenního nebo denního, se nacházíme v uptrendu. Takže nyní bude důležité začít pomalu ale jistě sázet pozice do trhu.

Prvním zajímavým supportem bude cena 8 200 USD, kde by měl přijít poziční nákup Bitcoinu a následně pak 7 000 USD. Já jsem aktuálně přibližně 15 – 20 % kapitálu v Bitcoinu a právě pod 8 000 USD budu pozice rapidně navyšovat.

Líbí se vám tato analýza? Moje jméno je Ing. Jan Čuraj a jsem hlavní analytik společnosti Crypto Kingdom a správce portfolia CK Capital. Zde si můžete stáhnout můj e-book (nejen) o kryptoměnách a obchodování. Je to ZDARMA.

Dominance Bitcoinu

Dominance Bitcoinu je na velmi zajímavé pozici, protože již 2x se dotkla zespoda trendové čáry z týdenního časového rámce a nebyla schopna ji prorazit. Každopádně po každém retestování to zvládli udržet dost vysoko pod ní. Aktuálně mám dva scénáře. Buď dojde k průrazu zpět na bod kontroly, nebo bude odraz platný a dominance opět spadne hluboko dolů.

bitcoin garf 2

Kapitalizace kryptoměn

Podobná situace, jako je aktuálně na Bitcoinu. To znamená tvořící se klesající triangl, který by měl prasknout dolů, neboť market medvědů je velmi silný a přeruší jakýkoliv náznak rozjíždějícího se grafu směrem vzhůru. Navíc dole máme support, kde čekám odraz. Pokud odraz nepřijde, může se to projet až dolů. Je zapotřebí tuto situaci pečlivě sledovat.

bitcoin graf

Líbila se vám tato analýza? Zde si můžete zakoupit naše společné členství s Trading11. Spojili jsme se, abychom vám přinesli tu nejlepší službu pro tradery v  Česku a na Slovensku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno