ANALÝZA TRHU – Skončila již korekce kryptoměn?

0
bitcoin analyza rust nebo korekce coinmagazin

Věřím, že nyní všichni netrpělivě čekají, co se bude na trzích dít a zda se nejedná jen o býčí pást, po které trh pak většinou prudce padá. Většina pohybových indikátorů říká stále překoupený trh. Ovšem v bullmarketu to trh silně ignoruje.

BTC/USD

Hodinový graf BTC/USD
Hodinový graf BTC/USD

Na hodinovém grafu aktuálně sleduji horní hranu trendovky, která by cenu měla stáhnout. Důležitá bude reakce býků, zda nechají cenu sesekat, nebo nahodí své hradby.

ETH/USD

Hodinový graf ETH/USD
Hodinový graf ETH/USD

ETH je neskutečně silné hlavně díky společné korelaci altcoinů s Bitcoinem. Když se podíváš na objemy, které jsou růstové, tak zatím moc nevěřím ostrému odmítnutí na topu.

Pokud má přijít nakreslený pattern rameno-hlava-rameno, musí přijít silné odmítnutí ceny a sešup na 270 USD. Zde by přišel i prudký odraz od trendovky na Bitcoinu. Bude to jednoduše synchronní.

Nezapomeňme na to, že Čína zavírá výrobu GPU na několik měsíců, takže může přijít epický bullrun právě na Ethereu. Já jsem aktuálně otevřený většímu průrazu ETH přes 300 USD.

Jak funguje aktuálně korelace?

Jediným důvodem, proč jsem do svého portfolia zařadil highcapové altcoiny je fakt, že jsou aktuálně vysoce korelované právě s Bitcoinem, takže při růstu Bitcoinu rostou i highcaps vůči BTC. Aktuálně se soustřdím na držení ETH, LTC a XRP s tím, že Ethereum i těžím.

Závěr analýzy

Osobně bych se vstupem do swingových obchodů na altcoinech ještě chvíli počkal, jestli dokáže Bitcoin prorazit trendovku a Ethereum udržet bullish momentum. Pokud ano, pomalu bych začal altcoiny nabírat pro další krásné rozmnožení mincí se zároveň růstovou dolarovkou. Přesně toto se nám na signálech povedlo posledních několik týdnů.

Zaujala vás tato analýza? Jsem hlavní trader a spoluvlastník společnosti Crypto Kingdom. Píšu také analýzy na Trading11. Jestli máte zájem o moje signály a analýzy z T11, zvažte koupi našeho společného členství. Odkaz ke koupi najdete zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno