ChainLink (LINK) je nová krypto-celebrita – Jaké jsou důvody jeho růstu?

0

Kryptoměna ChainLink v posledních dnech zaznamenala sérii pump. Od nešťastného propadu celého trhu se nejenže vrátila na původní hodnoty, ale seriózně útočí na letošní high. I krátký pohled na graf prozradí, že se něco děje. Ale co?

1D LINK/USD – Coinbase Pro

No, rychlý růst tohoto altcoinu má hned několik důvodů.

1. Partnerství se SWIFTem

Partnerství s jednou z největších bankovních transakčních sítí na světě je samozřejmě závažné. Společný projekt ChainLinku a SWIFTu byl oznámen 6. 10. 2019 a od té doby můžeme vidět pouze samé vysoké zelené svíčky.

2. Obchodování na Binance

ChainLink je jeden z mála projektů, který se na Binance dostal bez listing poplatku. Postačila kvalita projektu a burza tento altcoin přidala i sama. Navíc LINK je jeden z mála tokenů se skutečně vysokým volume na této burze. Pohyby jsou často způsobeny boty, které na této platformě vytvářejí obrovský FOMO efekt.

Nemáte ještě účet na Binance? Tak na co čekáte? Návod najdete zde!

3. Silná komunita

Altcoinová zima velmi špatně dopadla na komunity, které různým projektům dodávaly život a držely ceny nahoře. LINK je jeden z mála altcoinů, který má velké pohyby, a zdá se, že po létě se jako první větší mince dostal z bear marketu. Ještě si však musíme počkat, jak uzavře weekly svíčka.

Pumpy udržují komunitu pohromadě a s každým větším pohybem přibývají noví a noví „věřící“.

4. Blíží se další velké oznámení?

Nakonec, v poslední době se spekuluje, že ChainLink přijde s velkým oznámením. Developeři projektu jsou momentálně na DevCon 5 konferenci a brzy by měli představit novou formu stackování tokenů. Update byl již přidán na LINK GitHube.

Vylepšení blockchainu a různé forky už sice nejsou v módě, o čemž jsme se mohli přesvědčit i v případě EOSu. Ale kolem LINKu je nyní velký hype a i taková technická záležitost by mohla přilít olej do ohně.

Zdroj:
bitcoinist.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno