[FINÁLNÍ RECENZE] – Měli byste si koupit signály od Crypto Kingdom? – Doplnění

0
crypto kingdom universe

Ještě předtím, než zcela zrekapituluji celý měsíc signálů od Crypto Kingdom, chci jasně vyjádřit jednu věc. Já s Crypto Kingdom nijak nespolupracuji. Celý tento článek obsahuje pouze MOJE zkušenosti, dojmy a názory na produkt Signály Crypto Kingdom. Pokud proto máte v plánu jakkoli vyrývat či zpochybňovat důvěryhodnost těchto informací nebo zaujatost vůči jakékoliv straně, tak prosím ve čtení článku ani nepokračujte. Všichni si tak ušetříme čas. Pokud však chcete slyšet upřímný názor a mou vlastní zkušenost s CK signály, je tento článek právě pro vás.

Dodatek ke všem komentářům

V mé poslední recenzi na Crypto Kindgom Signály se objevil úctyhodný počet komentářů. Většina z nich však nebyla pozitivní a snažila se mou recenzi napadnout a označit za nedůvěryhodnou. A tak mi, prosím vás, naposled dovolte vyjádřit se ke všem nejasnostem, které jste vůči dané recenzi nebo produktu CK měli.

Jak jsem vybíral signály?

Vzhledem k tomu, že nejsem trader a ani odborník, řídil jsem se třemi základními pravidly. První bylo, že pokud jsem nestihl signál, jakmile přišel (respektive do pár minut, maximálně hodiny), tak jsem do něj nevstupoval. Protože za PC (nebo s mobilem v ruce) nesedím 24/7, je pochopitelné, že jsem nemohl zastihnout ihned všechny signály.

Druhé pravidlo bylo, že pokud se jednalo o signál s popisem “pro pokročilé”, tak jsem do něj nevstupoval (s výjimkou jednoho – STORM – na kterém jsem nevydělal, ale ani nic neprodělal). Proč jsem do těchto signálů nevstupoval? Protože trh byl v tomto období velmi nevyzpytatelný a já jsem neměl ani zdaleka chuť přijít o své peníze. Jako začátečník jsem se tak snažil vyhýbat zvýšenému risku a tyto signály “pro pokročilé” nebo pro odvážné přišly mně osobně příliš riskantní v poměru k odměně (zisku), kterou jsem za to (z obchodování daných signálů) mohl získat.

No a poslední, třetí pravidlo bylo, nesnažit se chytit na sílu všechny signály. Proč? Protože NEJSEM profesionální obchodník a hlídat 20 coinů najednou by bylo velmi nerozvážné. Navíc, jak jsem již zmínil, byl trh ve velmi nejasné situaci, a to riziko pouze zvyšovalo. Právě proto jsem se snažil do trhu vstupovat s rozvahou a každý signál si dobře promyslet.

Jak jsem se dostal právě k těmto šesti signálům?

Náhoda? Ne. Takovým způsobem, aby se dala napsat o nich pěkná recenze? To těžko, protože nikdy nevíte, který signál jak vyjde. Podle čeho jsem se tedy tak rozhodl? No, základ byla tři výše zmíněná pravidla. Všechny signály, do kterých jsem vstoupil, splňovaly všechna tři pravidla (kromě Stormu, který byl pro pokročilé).

Kolik jsem za tyto recenze dostal zaplaceno?

1000 BTC teď a dalších 1000 BTC příští rok. Samozřejmě, že nic. Šlo o naprosto normální článek, jaké píšu denně. Pokud tedy nemáte problém věřit informacím, kterou jsou ve zprávách, ekonomice nebo deníku tradera (ano, to vše píšu já), tak nevím, proč byste neměli věřit této recenzi.

Já se žádný produkt nesnažím prodávat. Já jsem ho recenzoval. A jako člověk, který se začíná vzdělávat o obchodování kryptoměn, jsem Signály od Crypto Kingdom prostě pochválil. Je to pouze můj názor a moje zkušenost. Pokud máte jinou zkušenost nebo jiný názor, já vám ho neberu. A tak vás prosím, neberte ani vy mně ten můj.

Všechny recenze na „Signály od Crypto Kingdom“

Pokud vám náhodou utekly recenze, které jsem psal během uplynulého měsíce, nezoufejte. Všechny vám je přikládám. Pokud chcete vědět více o produktu předtím, než si vyslechnete můj finální názor na signály od CK, přečtěte si pozorně tyto recenze. Najdete v nich spoustu užitečných informací.

Co říkají čísla?

Na začátku se pojďme podívat pouze na čísla toho, jak se mi dařilo obchodovat na základě signálů, které jsem od Crypto Kingdom dostal. Takže vstoupil jsem celkově do šesti signálů. Bylo jich pochopitelně mnohem víc, avšak takové byly moje možnosti a moje rozhodnutí. Celkově jsem skončil s profitem téměř 10 % za měsíc, což určitě není špatné.

  • SKY – 5 %
  • Everex – 6,38 %
  • Bread – 0,02 %
  • CyberMiles – -6,38 %
  • STORM – 0,00 %
  • ICON – 4,51 %

Jeden minusový obchod, dva nulové (jako nulový počítám i Bread) a tři ziskové obchody. Stěžovat si určitě nemohu a ani nebudu. CK udělalo samozřejmě mnohem vyšší a lákavější profity, avšak to, jak z jejich signálů budete profitovat, je na každém z vás. Já jsem spokojený s tím, jak jsem obstál.

CK není jen o signálech

I přesto, že produkt se jmenuje „Signály“, ani zdaleka to není jen o slepém sledování toho, co vám profesionální tradeři z CK řeknou. Je to také o komunitě, o bezpočtu informací nebo o videích na denní bázi. A to je fakt paráda. Já jsem si to nesmírně užíval.

„Kryptosnídaně s Mikem“ je výborný nápad, který velmi kvituji. Krátké 5minutové video každé ráno. Rychlý update trhu a taky množství informací o altcoinech, Bitcoinu, dominanci BTC a mnoho dalšího.

Rovněž minimálně jednou za týden CK zveřejnilo hodinový live stream, kde se toho událo opravdu hodně. Řešilo se vždy téměř všechno. Od aktuálních novinek, podstatných informací přes množství grafů kryptoměn „všeho druhu“ až po to nejzajímavější ze samotného Crypto Kingdom. To zaručilo, že jsem byl prostě stále ve střehu a vždy připraven reagovat na pohyby na trzích.

Závěr

Koupil bych si CK signály i po této zkušenosti? Ano. Rozhodně ano. A proč? Protože se snažím vzdělávat v technické analýze, čemuž nasvědčuje i práce na tomto deníku. A Crypto Kingdom je výborné místo, kde se právě takového vzdělávání dá docílit. Vůbec to není pouze o signálech, i přesto, že se to tak může zdát. Avšak signály jako takové od CK určitě nezklamaly, a tedy pokud chcete jen vědět, co kdy nakoupit a prodat, aniž jste za technickou analýzou strávili hodiny, tento produkt si také určitě zamilujete.

Co číst dál?

Záhada! Chce si snad Apple půjčit peníze jen proto, aby s nimi mohl plýtvat?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno