MIB Coin těží stovkytisíc android zařízení. Připojte se k nim i vy!

0
mibcoin_mining__tezba_coin

MIB Coin, který jsme vám představili před létem, nabírá na obrátkách. Jeho cena se zatím sice nezvedla, mezitím ale vznikly nové těžební pooly, přibyly desetitisíce zařízení a uživatelů, kteří tento coin těží. Smějete se při pomyšlení těžby na mobilních telefonech, když máte v garáži mining rig z pořádných grafik? Tak čtěte dál, čím je MIB coin zajímavý.

Po SWAPu začala hromada práce!

MIB (ERC20) Token se osmého května podařilo SWAPnout na MIB Coin a tehdy začala skutečná práce na této kryptoměně. Tým MIB Coin rozšířil nabídku těžebních poolů i o evropský pool, kterým začaly přibývat masy těžících zařízení. Není třeba připomínat, že těžba probíhá přímo na vašem mobilním telefonu. Zatímco před samotným SWAPem byl počet nainstalovaných zařízení s mining aplikací 135 000, v srpnu (dva měsíce po SWAPu) to bylo až 230 000 zařízení! Za ten čas se MIB Coin dostal na Coinmarketcap a rovněž na burzu Coinbene, kde s ním lze obchodovat.

Vyplatí se dnes taková atypická těžba?

Vzhledem k nové generaci Mobile Integrated Blockchain, na kterém MIB Coin funguje, je těžba vysoce profitabilní. Ideální je na těžba mobilním telefon s androidem 5.0 a více. Podle výkonu telefonu se vám nastaví možnost odměny v MIB Coin. Za 24 hodin můžete aktuálně dostat kolem 5–6 MIB Coinů, což při aktuální ceně vychází 0,042 €. Čtyři centy nejsou mnoho, ale vzhledem k maximální spotřebě telefonu a levné el. energii je profitabilita vyšší než u mnohých coinů v TOP10.

Mobilní mining farma? I taková existuje!

Za krátkou dobu fungování MIB Coin si získal tento coin statisíce uživatelů, kteří dávají dohromady neuvěřitelné mining farmy. Ze starých telefonů, polofunkčných telefonů a stejně tak i základních desek telefonů. Pár ukázek přinášíme níže. Fantazii se meze nekladou. Nejedná se o žádnou Ponzi, MLM a podobně. Nenajdete zde žádný referral systém ani nic podobného. Klasická poctivá těžba přes využití mobilního CPU a prostředí android. Níže přinášíme ukázky TOP minerů. 🙂

Česko a Slovensko se připojují k MIB Coin politice!

Po vzniku evropského mining poolu se připojili i čeští a slovenští mineři. Velkou výhodou oproti západnějším zemím je cena el. energie, kterou máme na Slovensku a v Česku slušnou. V Německu je průměrná cena za kwh 0,28 €. Navzdory této ceně je těžba MIB Coin profitabilní. U nás je to kolem 0,08–0,14 € za kwh. Takže kdo zvažuje nějaký mining, měl by zkusit MIB Coin. Nakupte staré telefony a pojďte na to.

Mohlo by vás zajímat také:

Smartfón na ťažbu kryptomien je tu! – A za pár eur

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno