PŘEHLED TRHU – Trh po včerejším zaváhání opět roste – Bude to dvojitý vrchol?

0
Bitcoin double top

Whau, Bitcoinu už na korekci stačí i necelý den. Po včerejším propadu na 10 100 $ je zpět ve hře a dnes se již obchodoval i za 10 300 $. Můžeme tedy konstatovat, že se bez větších problémů drží v pětimístných číslech a v nejbližších dnech (nebo po víkendu) by mohl dobýt další vrchol.

Měli bychom být ale opatrní a jen tak se neradovat. Trh se ještě o víkendu může pohnout a díky nižšímu volume je náchylnější na manipulace. Včera jsem ve svém spekulativním článku napsal, že nečekám růst Bitcoinu nad 11 500 $. Je to pouze můj osobní názor, ale je podložen faktem, že přibližně na těchto hodnotách se nachází dlouhodobá rezistence, která se začala vytvářet na ATH ještě v roce 2017.

Více informací o mé aplikaci teorie fraktálů na Bitcoin najdete zde:

(článek pokračuje pod odkazem)

SPEKULUJEME – Bitcoin nám tvoří další fraktál – Do halvingu budeme padat

Disclaimer: Tento článek vyjadřuje pouze můj osobní pohled na trh a v žádném případě jej nelze považovat za investiční poradenství. Obchodování kryptoměn s sebou nese velké riziko. Obecně platí, že byste měli investovat pouze to, co můžete ztratit.

Jak dlouho ještě budeme stoupat?

Tak to je otázka za milion! Odpověď na ni by chtěl znát každý. Kde se nachází vrchol tohoto rallye? Jak jsem napsal, jsem dost skeptický. Očekávám větší korekci (přibližně na 8200 $). Spekuluji pouze, kdy to přijde.

Je možné, že se Bitcoin otočí už tento víkend? Dosáhne ještě jednou 10 500 dolarů a vydá se dolů? Na hodinovém grafu by tak vykreslil pěkný dvojitý vrchol. Samozřejmě, jde pouze o spekulace, ale měli bychom počítat i s touto možností.

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Toto by si měl uvědomit každý, kdo chce na kryptoměnách vydělávat.

>>>Pokud chcete vydělat na..<<<

Je tedy čas něco prodat?

Pokud jste již v pěkném plusu, je samozřejmě vhodné zvážit prodej části svých Bitcoin. Pokud by trh prorazil všechny rezistence, vždy ještě můžete znovu nakoupit. Je však rovněž možné, že Bitcoin bude dále stoupat i nadále a udělá nám další zelenou svíci.

Já osobně jsem si na své burze Coinbase Pro nastavil stoploss. Polovinu svých coinů budu držet i v případě většího propadu a druhou polovinu prodám, pokud klesneme pod 10000 $.

Je čas na další červenou Weekly svíci?

1W BTC/USD - Bitstamp
1W BTC/USD – Bitstamp

Takto to mám nastaveno já: Stoploss na 9150 € (těsně pod 10 000 $).
Druhou polovinu BTC ale v každém případě HODL-uji!

Doufám, že tak nízko neklesneme…

Co si o Bitcoine myslí profi trader? Včera jsme streamovali na BitLinku. Viz nejnovější část naší show LIVE Trading 2.0!

LIVE Trading 2.0 – Dump o 500 $ – Bitcoin čeká velmi silná rezistence

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno