[RECENZE] Mám pocit, že Crypto Kingdom jsem zklamal já!

0
crypto kingdom universe

V neděli večer jsem se podíval podrobněji na signály od Crypto Kingdom. Tedy včas na to, jak o víkendu nedošly žádné signály a já jsem byl docela nemile překvapen. Mnozí z vás se však Crypto Kingdom zastali a pochvalovali si zejména zisky za signál na Everex (+90 %). O víkendu se však neudálo nic (na první pohled). Avšak co se nestalo v neděli večer? Mezi 22:00 a 22:30 přišly hned dva signály na koupi kryptoměny Bread a CyberMiles. Jak jim tyto signály vyšly? Přišly i nějaké jiné, do nichž jsem vstoupil?

Bread

Jak jsem již zmiňoval, signál na nákup Bread vůči Bitcoinu přišel v neděli v noci. Nákupní zóna byl nastavena na hodnotu mezi 2 550 až 2 750 (nákup za 2 620 Satoshi díky rychlé reakci) téměř ihned po vydání daného signálu. Prvního targetu 2 850 až 2 900 Satoshi bylo téměř dosaženo, když se cena dostala na 2 770 Satoshi. Od té doby však pouze mírně klesá, avšak stále jsem v mírném plusu. Signál však zůstává pro teď otevřený, protože Bread má určitě potenciál na vyšší procentní zisk.

CyberMiles

Pouze pár minut předtím, než vyšel signál na nákup kryptoměny Bread, vyšel ještě jeden signál. Ten byl na kryptoměnu CyberMiles. V čase 21:30 CK doporučilo nakoupit danou kryptoměnu na úrovni okolo 410 až 445 Satoshi (nákup na 438 Satoshi). První target byl nastaven na úroveň 475 až 485 Satoshi, od níž je však aktuálně velmi daleko. Tento pár se obchoduje zhruba na hodnotě 417 Satoshi, a tak jde o aktuální minusový signál. Avšak stoploss je nastaven až na level 391 Satoshi, takže ještě si počkáme, co z toho obchodu bude.

Nejste si jistí, zda chcete signály od Crypto Kingdom? Co takhle se o znalostech CK přesvědčit díky jejich e-booku? Ten naleznete zde a stáhnout si jej můžete zcela ZDARMA.

Storm

A v pondělí ve 20:35 přišel další signál – STORM/BTC – nákupní zóna 21 až 23 Satoshi (22 nákup, protože jsem zastihl signál ihned). Target 26–27, následně 28 a pak 30. Šlo sice o setup pro pokročilé a odvážnejší obchodníky, ale rozhodl jsem se trošku zariskovat. Aktuálně to však s tímto signálem nevypadá růžově. Storm se drží někde na hranici 23–24 Satoshi. Tento signál byl však stanoven až na 21 dní, takže určitě má ještě čas dozrát na svůj pravý potenciál.

Závěr

Všechny tyto signály jsou avizované na dobu alespoň dvou týdnů, takže aktuální vývoj mě moc nerozrušuje. Stoplossy jsou nastaveny a z předešlých zkušeností nemám důvod se obávat, že by z těchto signálů nic „nekáplo“. Kromě toho aktuálně přišly hned dva další signály. Ty jsou však stále v buy zone, a tak by jejich zveřejnění nebylo férové vůči Crypto Kingdom. Nicméně Bread, CyberMiles a Storm vám byly doručeny nejlepší možnou cestou v co nejkratším čase tak, aby všechny strany byly spokojeny.

Co číst dál?

[RECENZIA] Oplatí sa kúpiť mesačné členstvo v Crypto Kingdom?

Nezmeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem Facebooku a nově i na Instagramu Twitteru.

Přeloženo ze slovenského originálu, který napsal Marek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno