SCAM DasCoin se mění na Greenpower (GRN) – Pomůže to okrást více lidí?

0
greenpower dascoin scam podvod rebranding

O DasCoinu (Greenpower – GRN) na tomto webu píšeme již více než rok a půl. Za ten čas se s tímto podvodným projektem mnoho neudálo. Slibovaná revoluce nepřišla, cena po zalistování na tři malé burzy padla na minimum, lidé přišli o peníze a přednášející díky MLM marketingu vydělali miliony.

Každopádně, za poslední měsíce bylo kolem DasCoinu opravdu ticho, což je škoda, protože tento projekt má potenciál okrást množství lidí. Policie ho z nějakého důvodu převážně ignoruje. Jak tedy znovu rozjet tento mlýnek na peníze a vyždímat z nic netušících lidí i to poslední euro? Jistě tušíte, jaká je odpověď na tuto otázku.

DasCoin se mění na Greenpower

DasCoin si za poslední dva roky pořádně pokazil jméno. Pokud ho začnete hledat na Googlu, vyskočí vám články o tom, že jde o podvod, SCAM, pyramidu, Ponziho schéma… Musíme uznat, že to vyřešili bravurně. Nové jméno má nádech ekologie a zkratka GRN se velmi podobá GRIN (více o kryptoměně GRIN zde).

Greenpower je jakýmsi pokračováním DasCoinu, ale projekt je z nějakého důvodu více zaměřený na ekologii. Na nové stránce grnpower.io najdete množství keců o tom, jak tento projekt pomůže přírodě, proč prorazí do mainstreamu a podobně.

Nebudeme zde rozebírat, proč konkrétně je Greenpower (resp. DasCoin) podvod. Buď můžete věřit nám a prakticky všem odborníkům na kryptoměny s nějakou reputací, nebo jděte na přednášku, poslechněte si argumenty, proč je toto ta velká věc, díky které zbohatnete, a spláchněte své úspory do záchodu. Tak jak to udělaly miliony lidí, kteří se rozhodli raději věřit podvodníkům.

Chcete raději tip, jak skutečně něco vydělat na kryptoměnách? Inu, v první řadě, ono to není úplně jednoduché, ale s trochou snahy a štěstí se vám to jistě podaří. Pokračujte čtením tohoto článku:

3 spôsoby, ako zbohatnúť na kryptomenách – ktorý z nich je najlepší?

Přeloženo ze slovenského originálu, který napsal Samuel Slavkovský.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno