Jsou faucety ztráta času? Tento screen z peněženky Coinpotu dokazuje, že určitě ne!

0
coinpot_faucet

Faucet na kryptoměny. Název, který mnoho lidí odrazuje a mnoho přitahuje. Pravda je však taková, že faucety mohou do značné míry za to, že se jedinec dostal do kryptosvěta. Faucety jsou systémy, které dávají tzv. claimováním kryptoměny zadarmo! Samozřejmě za to chtějí protislužbu. Někdy stačí přepsat pár čísel, vypočítat příklad nebo zhlédnout reklamní video. Za odměnu vám poskytnou nějaké drobné krypty v hodnotách desetitisícin eura. Proč pak zajímají takové množství lidí?

Ztráta času? Tak čtěte dál…

Samozřejmě klikání na reklamy a podobné úkony zabírají nějaké minuty času. Jde o malé částky, ale vzhledem k tomu, že se bere v úvahu aktuální hodnota daného coinu, není hodnota v eurech podstatná. Alespoň ne v té chvíli. Totiž volatilita krypto mincí je opravdu různá, a proto je možné, že jste dnes dostali za klikání na reklamy 0,001 €, ale zítra budete mít 5 € na účtu. Nebylo by to poprvé. Častokrát některé mince naberou obrovskou pumpu a jejich cena se změní ze dne na den nebo z hodiny na hodinu o několik tisíc %. Stoupání samotného Bitcoinu a jeho vývoj byl opravdu pomalý, a i když přišly momenty, kdy se změnila cena ze dne na den o pár desítek procent, nebylo to nějak extrémně. Bitcoin se takto dostal za pár let z ceny kolem dvou eur až do dnešních 10 400 € (v době psaní tohoto článku).

Přečtěte si: TOP 5 způsobů, jak získat kryptoměny ZDARMA – Vydělejte si denně 1 – 100 EUR

Za klikání na reklamy pár Bitcoinů??? Samozřejmě 🙂

Odměny před několika lety v takových faucetech byly nízké vzhledem k ceně, ale za jeden claim jste mohli dostat i několik tisíc satoshi. Takto mnozí vybrali na faucetech i několik Bitcoinů :), které však nabraly hodnotu až postupně. Pokud vytrvali a neprodali je za pár desítek korun, dnes mají slušnou částku. Přesně toto se stalo i v případě jednoho českého občana, který se pochlubil na sociální síti ve skupině věnující se kryptoměnám následovně:

coinpot oznam facebook faucet

Dotyčný byl vyzván k doložení důkazu a natočil video přímo z přihlášené stránky Coinpot peněženky. Screen přikládáme 🙂

coinpot faucet btc

Věru, opravdu se mu podařilo po pár letech přihlásit do Coinpot peněženky a zjistil, že ho tam čeká už dlouho slušný obnos Bitcoinů. Konkrétně faucety mu přinesly 12,60 BTC. To, zda je vybere, resp. zda mu je dovolí systém vytáhnout, budeme sledovat a určitě vás o tom budeme informovat.

Jediný takový případ? Určitě ne

Takových případů, kdy se objeví zapomenuté mince, je určitě víc. Častokrát lidé jen mlčí a nic nevyzradí. Šance, že zapomenete při tak velkém počtu peněženek a burz na nějaký coin, je velká. Nemusí to být však případ, kdy mince, kterou přes klikání po reklamách někdo získal, nabrala hodnotu. Toto je však důkaz, že faucety do budoucna rozhodně nejsou ztrátou času 🙂

TOP 5 způsobů, jak získat kryptoměny ZDARMA – Vydělejte si denně 1 – 100 EUR

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno