[Video] Jak ze sebe dostat maximum?

0

Jak jste si už asi všichni všimli, většina videí, které tady sdílím, je kromě kryptoměn i na téma motivace, osobní růst, finanční gramotnost nebo seberozvoj. A z tohoto soudku bude i dnešní video, ve kterém vám promluví do duše Jim Rohn.

Do the best you can

Jeden z nejslavnějších motivačních řečníků, podnikatelů a autor knih o seberozvoji. Mluvím o již zmíněném Jimovi Rohnovi, který dosud patří k těm nejlepším motivátorům, kteří chodili po naší planetě. Narodil se v roce 1930 a z tohoto světa odešel v roce 2009. Jeho videa, knihy a citáty stále pomáhají zejména mladým lidem, kteří se snaží dosáhnout v životě svého maxima. Sám jsem už slyšel od nejednoho člověka, že Jima bere jako svého mentora, který ho svými radami vede na cestě za úspěchem.

A i o tom je dnešní video. “Do the best you can” je jedna z nejznámějších teorii, citátů a myšlenek, které hlásal. A přitom to zní tak jednoduše. Prostě dělejte vše, co můžete. Vždy jděte do všeho naplno a čekejte na výsledky. Ty se určitě dostaví.

Tady ale Jim Rohn všechny “varuje.” Jakmile se dostaví výsledky, dostaví se i úspěch, sláva, peníze a jiné příjemné věci. A to je návykové. Budete toho chtít víc a víc, a proto budete dělat stále více. Více pracovat na sobě, na svých snech a na všem, po čem toužíte. Více už vám ale říkat nebudu, protože by šlo o zbytečné spoilování všeho, co byste se mohli dozvědět sami z tohoto videa. Takže přeji příjemné pokoukání.

Co sledovat dále?

[Video] Blockchain navždy promění globální ekonomiku – Bude otevřenější, rychlejší a bez potřeby důvěry

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem dnešního článku je Marek F.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno