ZPRÁVY – Nový kryptozákon v Rusku je připraven ke schválení – Trh s nemovitostmi se ponořuje do tmy!

0
ZPRÁVY - Nový kryptozákon v Rusku je připraven ke schválení - Trh s nemovitostmi se ponořuje do tmy! Cardano

Přinášíme přehled nejdůležitějších zpráv. Nový krypto zákon v Rusku je připraven ke schválení. Jaký to bude mít dopad na držení BTC a na jeho cenu?

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšla víkendová analýza trhu. Mrkněte na ni, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se k odběru našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

Nový krypto zákon v Rusku je připraven ke schválení

Předseda výboru pro finanční trhy v ruské Státní dumě potvrdil, že návrh zákona, který poskytuje regulační rámec pro kryptoměny v Rusku, byl dokončen. Úředník vysvětlil klíčové rysy zákona včetně toho, jak budou regulované burzy a těžaři. Přijetí návrhu zákona se však zpozdilo kvůli pandemii koronaviru.

„Dospěli jsme k závěru, že je třeba tyto nástroje definovat, nikoli zakázat jejich použití jako platebního prostředku. Zákon vymezí digitální finanční aktiva, postup jejich vydání a oběh. Bude také zahrnovat vydávání a oběh digitálních aktiv zabezpečených produktem.”

spravy, ZPRÁVY - Nový krypto zákon v Rusku je připraven ke schválení - Trh s nemovitostmi se noří do tmy!

Trh s nemovitostmi se ponořuje do tmy!

Koronaviru se podařilo proniknout do všech aspektů globální ekonomiky a zdá se, že jeho finančnímu hněvu nic neunikne. Během posledních dvou týdnů se v USA prudce zvýšila míra nezaměstnanosti. Analytici, ekonomové a manažeři varují před další hypoteční krizí. Může být dokonce ještě horší než v roce 2008. Většina z těchto analytiků tvrdí, že lidé během následujících let nebudou zvládat splácet hypotéky a bude narůstat počet exekucí na rekordní úrovně. Ke „zkrachovalému” Detroitu tak mohou přibýt další velkoměsta. Ani samotný stát nemusí zaručit v případě nezaměstnanosti zcela 100% vykrytí ztrát pro lidi vyhozené z práce. Ti, co budou propuštěni a zároveň nedokáží splácet dluh, budou mít na krku hned dvojitý problém.

Možná vás bude zajímat: ANALÝZA – Bitcoin před silnou rezistencí – Prorazí 7 000 $?

Cena BTC se brzy zdvojnásobí

Mike Novogratz pevně věří, že se cena BTC do 6 měsíců zdvojnásobí. Bude se s velkou pravděpodobností obchodovat za více než 10 000 USD. V relaci organizované CNBC potvrdil, že zatímco akcie a indexy budou ztrácet na hodnotě, BTC využije svou šanci a bude extrémně růst. Pomoci by mohl i halving BTC, který bude za přibližně 40 dní. Mike naznačil, že Fed sice nedělá svou politikou špatné rozhodnutí, ale americkému dolaru to určitě nepomůže. Spíše věří v aktiva, jako jsou kryptoměny.

Cardano opět blíže k mainnetu

Skvělé zprávy pro všechny fanoušky Cardano. Cardano, jako jeden z nejznámějších Proof-of-stake blockchainů, je opět blíže k mainnetu. Koncem března došlo k důležitému Byron rebootu, resp. restartu, který je podle jeho vývojáře nezbytnou přípravou pro nadcházející přechod na tzv. Shelley mainnet. Restart si vyžádal na své dokončení 18 měsíců práce. Tento technologický projekt sice poslední roky nezažívá slavné období. Ale vzhledem k síle komunity a fundamentů je jen otázka času, kdy se zařadí mezi TOP kryptoměnové projekty nejen produkty, ale i cenou vlastní kryptoměny.

Spoluzakladatel Ripple Labs se zotavil z koronaviru!

Ve všem tom vzruchu kolem onemocnění COVID-19 a zprávách o přeplněných nemocnicích a kamionech plných mrtvých těl v New Yorku se nestává často, že by se v médiích objevila pozitivní zpráva. Jednu takovou tu ale máme. Spoluzakladatel a předseda Ripple Labs Ben Larsen na svém Twitteru oznámil, že se úspěšně zotavil z koronaviru! Ben Larsen patří ke starší generaci lidí, v níž má koronavirus smrtelné následky. Proto určitě velká část fanoušků a kryptonadšenců XRP může být šťastná. Držíme palce a přejeme hodně zdraví.

Jen tak mimochodem, v době psaní toho článku se z koronaviru vyléčilo již 227 716 lidí. Ke sledování koronaviru doporučujeme používat tuto stránku (v angličtině). Najdete tam přehledné statistiky o počtu nakažených, vyléčených a mrtvých ve všech zemích.

Také by vás mohlo zajímat:

Manželka zesnulého Steva Jobse investovala minimálně $5 milionů do kryptoměny!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno