[ZPRÁVY] Přežil by Bitcoin, pokud by se zavřely všechny kryptoměnové burzy? Bitcoin dává altcoinům výrazně na frak

0
Bitcoin-Microsoft-FED-správy

Přežil by Bitcoin, pokud by se zavřely všechny kryptoměnové burzy? • Bývalý zaměstnanec Microsoftu ukradl až 10 milionů dolarů v BTC • Americký regulátor začal vyšetřovat burzu BitMEX • Libra je nebezpečnější než Usáma bin Ládin • Bitcoin dává altcoinům výrazně na frak • Dow Jones Index výrazně vyletěl po oznámeních od FEDu

Přežil by Bitcoin, pokud by se zavřely všechny kryptoměnové burzy?

To samozřejmě nikdo nemůže říct. Snad se to ani nikdy nedozvíme. Avšak co by se stalo s kryptoměnami a zejména s Bitcoinem v případě, že by byly všechny kryptoměnové burzy zavřené? Nic. Všechny kryptoměny by si žily svůj život dále (i když asi výrazně okleštěný). Tedy možná ne úplně všechny, ale většina z nich by mohla přežít zcela bez problémů. Co je však mnohem podstatnější v tomto případě, že je třeba si uvědomit, že nikdy se nezavřou všechny kryptoměnové burzy (a už vůbec ne najednou). Celoplošný zákaz je více než nemožný, protože by byla nutná spolupráce států jako Německo, Čína, Japonsko, Amerika, Austrálie, Rusko atd. Je tedy více než nepravděpodobné, že by k takovému scénáři došlo.

Více o tomto tématu se dočtete na následujícím linku: ethereumworldnews.com

Bývalý zaměstnanec Microsoftu ukradl až 10 milionů dolarů v BTC

Volodymyr Kvashuk, bývalý zaměstnanec společnosti Microsoft, byl nedávno zadržen pro podezření z krádeže Bitcoinu v hodnotě až 10 milionů dolarů. I přesto, že tento talentovaný vývojář dokázal skvěle využít výhodu, ale rovněž chybu Bitcoin Mixing (způsob, jak se pokusit udělat Bitcoin anonymním), sám na sebe upoutal až příliš mnoho pozornosti. To ho nyní bude pravděpodobně stát svobodu. Volodymyr Kvashuk si žil až příliš extravagantním životem, kdy si například koupil Tesly za 160 000 dolarů nebo vilu za 1,6 milionu dolarů, což výrazně upoutalo pozornost regulátorů a finančních úřadů.

Více si můžete přečíst o tomto zločinu na odkazu níže: ccn.com

Americký regulátor začal vyšetřovat burzu BitMEX

Téma, o kterém jsme již informovali, protože BitMEX je opravdu velmi známá a rozšířená burza. Ta však může mít nyní našlápnuto na pořádné problémy. Podle různých obvinění má být burza BitMEX nástrojem praní špinavých peněz. Na tyto problémy upozorňoval například Nouriel Roubini, který však má osobní problém s CEO BitMEXU Arthurem Hayesem po jejich nedávném veřejném sporu v Taipei. Dá se tak tedy říci, že daný spor může být i zejména osobní. Nicméně faktem zůstává, že CFTC se opravdu začal podrobně dívat na burzu BitMEX.

Co z tohoto vyšetřování nakonec bude nebo kam spěje, se dočtete zde: kryptomagazin.sk

Libra je nebezpečnější než Usáma bin Ládin

I takto ofenzivně se vyjádřil Brad Sherman, jeden z hlavních demokratických představitelů Kongresu v Americe. S touto kryptoměnou má nepochybně pořádný problém, když ji nejen přirovnal k Usámu bin Ládinovi, ale také řekl i to, že je nebezpečnější než 9/11 (letecké útoky na Dvojčata). Rovněž se posměšně a uštěpačně vyjádřil, že i přesto, že inovace jsou potřeba, i Usáma bin Ládin přišel s „inovací nasměrovat dvě letadla na Dvojčata“. Podle jeho slov tak inovace nejsou vždy přijatelné a pozitivní, a proto Libra ani zdaleka nemusí být tím správným krokem.

Pokud vás zajímá více vyjádření ze strany Brada Shermana, klikněte na tento link: beincrypto.com

Více novinek, ale také skvělých a aktuálních analýz z kryptoměnového sektoru vám denně servírujeme na našich webech qtube.eu/k-mag/cz/ a trading11.com

Bitcoin dává altcoinům výrazně na frak

I přesto, že aktuálně skáče Bitcoin nahoru dolů (a altcoiny ho samozřejmě poslušně následují), ve druhém kvartále to Bitcoin natřel všem altcoinům v TOP 5. Oproti Ripple vydělal v druhém kvartálu roku 2019 až šestkrát víc než například Ripple. Jediná kryptoměna, která se mu tak dokázala vyrovnat (v procentních ziscích), byla kryptoměna Bitcoin Cash. Ta vydělala pěkných 137 % a za Bitcoinovým 165% ziskem tak zaostala pouze o 28 %, v ziscích skončila druhá právě za kryptoměnou BTC.

Více o ziscích kryptoměn z TOP 5 se dočtete, když kliknete na odkaz níže: ambcrypto.com

Dow Jones Index výrazně vyletěl po oznámeních od FEDu

Už tradičně je poslední zpráva mimo kryptoměnový sektor a dnes se budeme dívat zejména na situaci na amerických trzích. Federal Reserve (centrální banka Spojených států amerických) se má údajně připravovat na výrazné snížení úrokových sazeb. Dokonce ještě větší, než investoři z Wall Street očekávají. Poté, co se několik představitelů FEDu vyjádřilo, že pravděpodobně bude třeba ještě výraznější snížení sazeb, než se očekává, trhy v čele s Dow Jones Indexem reagovaly velmi příznivě. Takto (nezvykle) před víkendem „vyletěly“ o 0,36 % (o více než 98,74 bodů). Rovněž se výš dostaly i indexy Nasdaq i S & P 500 o 0,42 %, respektive 0,28 %.

Více o této zprávě se dočtete na tomto odkazu: ccn.com

Přeloženo ze slovenského originálu, který napsal Marek.

Co číst dál?

Ako vyžmýkať z Fibonacciho indikátorov maximum – Fibonacci – Denník 5. týždeň

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno