Zůstaňte doma a vydělávejte kryptoměny!

0
Zůstaňte doma a vydělávejte kryptoměny!

V těchto krušných časech, kdy bychom se měli chovat zodpovědně, můžete získat kryptoměny z domu. Jste doma a nevyužíváte svůj PC naplno? Možná se Vám řádky níže hodí a vyzkoušíte některé z možností, jak si nahromadit kryptoměny bez jejich nakupování.

Vydělávejte na faucetech

Během nutného pobytu doma můžete využívat čas i na získávání kryptoměn zdarma pomocí airdropů. Většina takových airdropů je určena na nahromadění krypto mincí před jejich zařazením na trh. Airdropy můžete snadno najít a stránek s nimi je velké množství. U každého projektu máte přesné postupy, jak docílit, aby daná kryptoměna měla šanci přistát u vás v peněžence. Častokrát po splnění některých podmínek, např. napojením a sdílením jejich sociální sítě atd. Zde je několik příkladů stránek:

Výpočet příkladu, zhlédnutí videa nebo jiných obrázků na webových stránkách Vám může zaručit odměnu některých kryptoměn, které můžete takto vydělávat zdarma. Existují tzv. kryptofaucety, ve kterých můžete vydělat zlomek kryptoměny za pár jednoduchých úkonů. Už jsme je dříve zmiňovali. Zde je pět nejlepších faucetů, pomocí kterých můžete zdarma získat kryptoměny:

vydělávat, Zůstaňte doma a vydělávejte kryptoměna!

Těžba kryptoměn s notebookem, stolním počítačem a mobilním telefonem

Získávání kryptoměny těžbou je v dnešní době neefektivní, zvláště v poměru el. energie ku vytěženým mincím. Avšak pokud máte el. energii za výhodnou cenu, nebo ideálně zdarma, není o čem váhat.

Nejjednodušším způsobem, jak těžit kryptoměnu, je těžba prostřednictvím připraveného softwaru. Vydělávat můžete v podstatě snadno a rychle. Hotový program vyžaduje pár minimálních jednoduchých nastavení a po spuštění okamžitě zahájí těžbu. Nevýhodou takových programů je hlavně to, že provozovatelé (tvůrci) mají navýšený poplatek. Ukrojí Vám tak z odměny. To je daň za to, že nemusíte téměř nic komplikovaně nastavovat. Patří sem např:

Pak jsou tu ještě simulované těžby, či těžby přímo v prohlížečích, které taktéž dokáží nasbírat nějaké satoshi, ale zázraky nečekejte.

  • Prohlížeč Cryptotab umožňuje těžbu i na noteboocích, stolních počítačích a mobilních telefonech. Odměna ale není vysoká, no v nouzi…
  • Electroneum je simulace mobilní těžby tokenů ETN. Tokeny můžete pak prodat na burze Coinbene. Takto můžete vydělávat nějaké drobné z kryptoměn. A zkombinováním několika možností získáte víc, než byste čekali 🙂.

I když existuje celá řada způsobů, jak se dají vydělávat kryptoměny (publikování článků, prodej online, affiliate marketing, zpeněžení nebo vytvoření webových stránek souvisejících s kryptoměnami), tyto výše uvedené způsoby mohou být pro někoho v těchto časech inspirativní.

Také by vás mohlo zajímat:

POZOR – Podvodníci na internetu požadují BTC za falešný lék na COVID-19

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno