Bolí vás hlava? Namísto tabletky vyzkoušejte tuto binaurální frekvenci

0

Trh s kryptoměnami někdy umí být nemilosrdný a kryptonadšencům tak hrozí zvýšené riziko bolesti hlavy. Hlavně ve dnech, kdy všechno padá a pouze coin, který jste včera prodali, vyskočil o 20 %. V takových chvílích je dobré mít po ruce ibalgin – nebo něco lepšího! Chápat, že vaše problémy nevyřeší chemikálie, která utlumuje CNS (centrální nervovou soustavu).

Jistě, na chvíli se vám možná uleví, ale každá droga má své plusy a minusy. Na chvíli pomůže, ale později si to od vás vezme zpět – i s úroky…

Než tedy sáhnete do lékárničky a slupnete jeden či dva knoflíky, zkuste tuto binaurální frekvenci (nahoře).

Ale jak mi zvuk pomůže s bolestí hlavy?

Na první pohled to možná zní jako blbost, ale lidé znají binaurální frekvence už velmi dlouho. A jediný důvod, proč vám o nich neřekne lékař, je ten, že jsou zdarma. To znamená, že farmaceutické společnosti na nich nevydělají ani cent.

Může vás zajímat: Máte problém se soustředěním? Zkuste binaurální frekvence – Vhodné pro tradery

Binaurálky fungují velmi jednoduše. Bi, tedy dvě speciální frekvence – jednu si pustíte do pravého a druhou do levého ucha. Tyto frekvence se vám v mozku odečítají a vy slyšíte interferenční vzorec. To znamená, že váš mozek se právě naladil na frekvenci rovnou rozdílu složkových frekvencí. Neurony v mozku se díky tomu lépe sladí a fungují optimálně.

V podstatě jde o takový mozkový metronom!

Teď ještě jednou a polopatě

Žádaná binaurální frekvence: 10 Hz

Dílčí frekvence:
– 400 Hz (pravé ucho)
– 390 Hz (levé ucho)

Následně si tuto binaurální frekvenci pustíte do sluchátek a začnete slyšet interferenční vzorec. To znamená, že mozek se právě naladil na žádanou frekvenci, tedy vaše neurony se naladily na optimální rytmus.

Na co všechno se dají použít binaurální frekvence?

Samozřejmě že binaurální frekvence nepomáhají pouze na bolest hlavy. Také umí pomoci se soustředěním, s pamětí, se spánkem… Rozhodně se vyplatí s nimi trochu experimentovat a zjistit, které na vás fungují nejlépe.

Pokud vás to zaujalo, zde najdete tipy na mé oblíbené binaurální frekvence:

Zoznam najlepších binaurálnych frekvencií a ich využití

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno