[Gaming] Fortnite pohltila černá díra – Má to na svědomí Elon Musk?

0
elon vs fortnite

O fenoménu dnešní doby pod názvem Fortnite jste určitě již někdy slyšeli. Hru, kterou hraje více než 250 milionů lidi napříč všemi zařízeními. Zároveň i část lidí tuto hru nemá příliš v lásce. Mezi ty lidi patří i Elon Musk, který se před několika lety nechal slyšet, že hru odkoupí a zruší ji. Nastal ten čas právě teď? Servery jsou vypnuty a na oficiálních stránkách běží pouze pohled na černou díru. 

Může za to Elon Musk?

Minulý rok koloval na internetu fiktivní článek, že Elon Musk koupil Fortnite a smazal ho, aby tak zachránil děti od věčného panictví. Tato teorie hned po zničení světa Fortnite zaplnila stránky o hrách. I samotné Epic games tuto zprávu nijak nekomentovalo, takže se kritici mohli začít radovat.

Je to reklamní kampaň, nebo konec Fortnite?

Možná že právě vtípkem s Elonem se společnost Epic inspirovala při vymýšlení nejnovější události. Fortnite je zástupcem multiplayerového módu battle royale. Zároveň však nabízí i cosi jako příběh, který dlouhodobě ovlivňuje podobu herního světa. V neděli pak konečně došlo k vyvrcholení událostí mnoha předchozích měsíců a všichni, kteří byli v tu chvíli připojeni, mohli sledovat působivý pád meteoritu. Jenže zatímco minule tato událost znamenala transformaci herní mapy a hned se jelo dál, tentokrát se vytvořila černá díra, která do sebe vše nasála.

Aktuálně však hráči Fortnite místo hraní mohou jen sledovat nicneříkající animaci černé díry a spekulovat, cože se to vlastně děje.

Mohlo by vás zajímat: Bitcoin pro další růst nepotřebuje žádné ETF – Stoupá i bez přílivu velkých hráčů

Panika na sociálních sítích

Z twitterového účtu zničehonic zmizely všechny dosavadní příspěvky, na Facebooku hry se pak dokonce objevil nápis „This is The End“. Jedinou indicií tak mohou být čísla, která se v dlouhých intervalech náhodně objevují ve streamu na Twitchi, ale jestli mají nějaký hlubší význam, se ještě nikomu nepodařilo rozlousknout. Přestože hra nefunguje, lidé to stále zkoušejí, kvůli čemuž dokonce na chvíli přestal fungovat i obchod Epic Store.

Závěr

Ne, samozřejmě se nemusíte obávat, že jedna z nejpopulárnějších her všech dob nadobro skončila. Hlavně už byla dlouho dopředu zaregistrována obchodní značka Fortnite: Chapter 2. Když se pak podíváme na dopad této akce na sociálních sítích, je evidentní, že se Epicu tento risk vyplatil.

Co číst dál?

Jakou hodnotu by měla desetiletá investice do Bitcoinu?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno