Mobilní SmartX Blockchain Platforma? MIB coin? O co vlastně jde?

0
mibcoin smartx

V tomto článku nám představíme coin založen na MSXBP (Mobile SmartX Blockchain Platform) platformě. Jmenuje se MIB. Název coinu je odvozen ze zkratky Mobile Integrated Blockchain a je založen na mobilní platformě, pro kterou byl stvořen. Dnes má smartphone snad téměř každý a obchody stejně tak navštěvují také všichni. Proč byste měli platit kartou? Proč byste měli platit hotovostí? Proč platit MIB coin platbou, jejíž transakce se měří v sekundách?

To jsme tu už přece měli, nebo ne?

Pokud si myslíte, že jdeme napsat článek o další minci podobné Electroneu (ETN), tak se mýlíte. Mají sice společné rysy, ale zcela rozdílný přístup. Zatímco marketinkový tým Electronea si už od začátku zakládal na tom, že rozdával mince doslova zdarma, u MIB coinu si mince musíte zasloužit. A i to je důvod, proč v době psaní tohoto článku má 1 MIB coin téměř trojnásobnou hodnotu jako 1 ETN. Electroneum se rozhodlo pro princip získávání jejich kryptoměny zdarma přes cloud miningu. MIB coin však nesimuluje, ale výpočty reálně provádí. Tedy probíhá těžba.

Težba? To mi přece zničí baterii…

Aplikace, kterou vyvinul vývojářský tým MIB coinu a jež je určena pouze pro telefony, umí skutečně těžit tyto mince přímo na telefonu. Výdělek za takovou těžbu je v této chvíli určitě nad spotřebu energie telefonu včetně započtené amortizace telefonu. Těžbu můžete pustit i na nejnižší režim a nemusíte se bát, že vám těžba baterii přístroje zlikviduje. Vývojářský tým MIB coinu vymyslel nejlukrativnější systém těžby na mobilním telefonu. Odměna pro majitele telefonu je vzhledem k energetické spotřebě poměrně vysoká.

Oba vývojářské týmy ale mají jediný cíl. Přinést mezi lidi platbu vlastním telefonem, bez potřeby bankovní karty, hotovosti a dlouhého čekání. Zatímco u ETN trvá nyní transakce v minutách, u MIB coin jsou to sekundy. Z výsledků průzkumu MIB coin týmu jasně vyplynulo, že lidé nechtějí standardní banky a jsou pro inovativnější principy platby. Ty fungují od minulého roku a postupují ve vývoji mílovými kroky. Od spuštění ICO prošly tzv. Swapem, kdy se vlastně stal z ICO ERC20 tokenu plnohodnotný MIB coin. 7 květen 2019 byl tedy pro MIB revoluční a pokračuje se dál.

Aktuálně bodují v afrických státech, kde testují a implementují platební systém MIB coinu a naplňují tak hlavní cíl uvedený v jejich whitepaperu. V některých méně rozvinutých afrických státech chybějí lidem banky a vklady, výběry a transakce jsou celkově velmi drahé vzhledem k životním podmínkám. Toto všechno chce tým MIB coin změnit. Snaží se poukázat na fakt, že stačí obyčejný smartphone se speciálně navržených softwarem k tomu, aby mohli dohromady vybudovat síť, kde nebude problém zaplatit během několika sekund za jakýkoliv úkon nebo zboží. Držíme jim palce 🙂

Nechcete těžit? Nevadí, nakupte na burze a hodláme. Doporučujeme Coinbene

Věříte tomuto projektu a záměrům vývojářského týmu MIB coinu? Platební systém zatím není do států integrován, ale pokud opravdu důvěřujete jejich práci, můžete si coiny natěžit nebo jednoduše nakoupit na burzách, kde je tento coin zalistován. Konkrétně na Coinbene, IDCM a BTCC KOREA.

V případě, že bude tým v budoucnu ve své práci úspěšný, můžeme očekávat pumpičku. Na závěr ještě dodáme, že na jaře tohoto roku, kdy byl na tom i Bitcoin bídně, byla cena MIB coinu celkem stabilní. Každopádně se zřejmě vyplatí tuto kryptoměnu sledovat. Je zde totiž vysoká pravděpodobnost, že ještě překvapí 🙂

Psali jsme dříve:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno