[OFFF TOPIC] I toto můžete koupit na AliExpressu! Je to vůbec možné?

0
aliexpress_je_to_mozne_sialenosti-1068x513

Dnes přidáváme další šílené produkty, které je možné objednat z čínského Aliexpressu. Tentokrát ještě více crazy než v minulém článku. Odkaz na ten minulý naleznete ZDE nebo pod tímto článkem níže. Samozřejmě tentokrát přidáváme všechny produkty přímo s linkem na objednání. 🙂 Jdeme na to!

01_bumblebee_cosplay

http://bit.ly/2CdvCMa

2,5 metrů vysoký cosplay (oblek) Bumblebeeho z Transformers!

Čtete dobře, Aliexpress nabízí cosplay z Transformerů, který má po složení výšku 2,5 m, vejdete se do něj, a navíc je podle recenzí i kvalitně vyhotoven. Aby ne, za ty peníze. Aktuální cena 2550 EUR s free shipingem na Slovensko.

02_rotary_garage_garaz_auto_car

http://bit.ly/2JP4J5c

Vertikálně rotační parkování pro 12 aut

Máte dům s malým pozemkem? Nikdo vám nezakázal parkovat do výšky. Tento systém garáží pojme až 12 osobních aut. Cena je sice vysoká, ale kdo má peníze na 12 aut, musí mít také na speciální garáž, no ne? Jen 41 000 €!

03_kolobezka_cina_rychla

http://bit.ly/2r8F94J

Extrémně rychlá koloběžka s rychlostí až 80 km/h

Elektrické koloběžky už známe. Aliexpress je jejich plný. Vozí se na nich děti i dospělí, ale drtivá většina koloběžek dosahuje maximální rychlosti okolo 30 km/h. Kdo by to byl řekl, že se dá z Číny objednat i taková „obluda“, která má 2300 W a dosahuje rychlosti až 80 km/h. Bylo by asi nepříjemné se v takové rychlosti z ní vysypat. Koupit ji můžete již od částky 1850 €.

04_bazen_pool_Water_vodahttp://bit.ly/2pwO5Rj

http://bit.ly/33eT8Ek

Bazén s průměrem neuvěřitelných 15 metrů!

Sice je léto dávno pryč, ale můžete se pořádně přichystat na to budoucí. Na toto však budete potřebovat větší pozemek. Bazén s průměrem 15 metrů si můžete objednat až ke dveřím za 3640 €. Obrázek, který prodejce zveřejnil, asi není v souladu s velikostí. Ale umíme si to představit.

http://bit.ly/33eT8Ek

05_boat_lod

http://bit.ly/2pwO5Rj

Kajutová osobní loď s délkou 5,2 m

Ano, údajně dovezou i loď. Svědčí o tom některé recenze. Každopádně je v tomto případě cena lodi ještě velmi dobrá oproti ceně dopravy. Pevně věřím, že najdete i loď, u níž nebude doprava několikanásobně dražší než loď samotná.

06_garage_house_office

http://bit.ly/2JPXH0i

Skládačka – dům

Z čínské stránka Aliexpress si můžete objednat i samotný dům. A ne ledajaký. Je to něco na způsob sendvičového systému. Tyto buňky můžete spojovat, jak a kolik potřebujete. Může vám vzniknout kancelář nebo celý rodinný dům. Jedna z těchto mobilních místností stojí jen 1000 €, akorát opět s dovozem, který stojí skoro 5× více. Ale s Číňany je to jen o dohodě. 🙂

http://bit.ly/2JPXH0i

07_elektromobil_hotdog_fastfood

http://bit.ly/2WJwO3k

Elektromobil v retro stylu s pojízdnou kuchyní (ideální pro fastfoody)

Velmi zajímavé řešení, ale i tak se dá. Kdo chce začít podnikat v oblasti gastronomie, nyní má možnost podpořit kvalitní produkt. Navíc jen za 5900 € a s dopravou zdarma.

08_VR_9D_virtual_reality

http://bit.ly/32d1cUY

Virtuální realita (VR) 9D

Že byla v minulém článku virtuální realita (VR)? Ano, ale tato má o pár kroků navíc. Jedná se o 9D virtuální realitu, kde zažijete vše živě. Všechny efekty zažijete na vlastní kůži. Ideální pro zahájení podnikání s něčím podobným. 🙂

09_gold_clear_zlato_ciste

http://bit.ly/2NHMTSW

Kostka zlata o rozměru 10 × 10 × 10 mm

Nerostné bohatství lze objednat přes aplikaci z Číny. Zdá se to jako sen, ale je to realita. Zlato je údajně s čistotou 99,99 % a váhou 19,2 g. Pro sběratele investičních kovů možná fajn, i když cena je asi přemrštěná. Koupit si tuto kostku zlata můžete za 1454 €.

10_tobogan

http://bit.ly/2NHMTSW

Třešnička na závěr!!! Tobogán s konstrukcí!

Neděláme si legraci, opravdu je možné si objednat kompletní tobogán s konstrukcí jaksepatří. Toto je podle mého hledání jednou z nejdražší věcí na Aliexpressu. Cena se šplhá na 355 000 € a k tomu poštovné 50 000 €, které je vlastně vzhledem k velikosti a hmotnost zanedbatelné. 🙂

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

[TOP10] Top 10 bizarností, které se dají objednat z Aliexpressu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno