Projekt ReFork s reálným produktem – Skvělá možnost nakoupit před vstupem na burzu!

0

Ekologie, ekologie a ještě jednou ekologie …

Společnost ReFork z České republiky vznikla jako proměna vynikajícího nápadu v realitu. EU od 1.1.2020 zakázala výrobu jednorázových plastů a od 1.1.2021 i jejich prodej. Na tento zákon zareagovala společnost ReFork, která začala již v roce 2018 vyvíjet materiál, který by byl ekologický, levný a podléhal legislativě EU. V minulosti jsme společnosti ReFork pár řádků věnovali, od té doby si našla investory i nepřející hatery.

Co je to ReFork?

Společnost ReFork vznikla v březnu roku 2019 a za ten rok toho stihla opravdu mnoho. Vyvinuli materiál, který je 100% v přírodě rozložitelný a nazvali ho ReFork. Z tohoto materiálu vyrábějí především brčka a příbor. Tento se na rozdíl od ostatních kompletně v přírodě rozloží a vytvoří biomasu.

ReFork je první české ICO, které přímo spolupracuje s asijskými partnery při expanzi svého byznysu. V této galerii si můžete prohlédnout fotografie z poslední události v Shenzhene.

Více informací o spolupráci s Asií najdete i na oficiální Medium stránce společnosti.

Ekologický příbor tu už byl, nebo ne?

Jednorázový příbor již začaly některé společnosti vyrábět z tenkého dřeva. To se však v praxi příliš funkční neukázalo. Pod teplými nápoji se lžičky vyrovnaly, vidličky nebyly dostatečně pevné a nožíky se lámaly. Stejně dopadly i jednorázové slámky z papíru, které se po čase (nebo v teplé tekutině) rozmočily. Všechny tyto problémy řeší právě ReFork a my věříme, že budou mít světový úspěch. Navíc, jejich příbor pěkně voní po dřevě, má vynikající pevnost a je i levný.

jednorazovy_pribor_zly


Problém mají i ostatní bioplasty. Výroba příborů z nich je podstatně nákladnější než v případě ReForku a v přírodě se navíc nerozloží. Musí se kompostovat. ReFork tak v současnosti nemá konkurenci a je jediným výrobcem kvalitních, levných a skutečně rozložitelných jednorázových produktů.

ReFork RFK – Ethereum ERC20 Token, který má smysl

ReFork uzavřel dohodu o vytvoření ERC20 tokenu EFK, kterých je celkem 4 miliardy. Následně došlo k jejich přerozdělení do několika kategorií. Nejedná se však o žádné akcie společnosti, i když to tak někteří lidé berou.

Tak jako tak, investice do této české společnosti dává smysl. Firma se relativně rychle rozbíhá, má za sebou silné partnery a kvalitní produkt, jehož využitelnost v příštích 12 měsících prudce stoupne. A pak také token, který ještě ani není na burze.

Teoreticky by tedy jeho hodnota měla pěkně stoupnout. Předprodeje se můžete zúčastnit kliknutím na tento link.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno