ReFork podepsal listingovou smlouvu s burzou LATOKEN

0
refork

První tokenovou burzou, se kterou Refork podepsal listingovou smlouvu, je prestižní evropská burza LATOKEN.

Po několikatýdenním jednání marketingových a právních oddělení došlo k finální dohodě a podepsání listingové smlouvy mezi společností ReFork a kryptoměnovou burzou LATOKEN.

LATOKEN je důvěryhodnou platformou, na které se denní objem obchodů pravidelně pohybuje okolo 1 miliardy amerických dolarů. Platforma vyniká kvalitním intuitivním uživatelským rozhraním. Komunikace s vedením burzovní platformy nás jenom utvrdila, že se jedná o vhodného partnera pro listing EFK tokenu.” Uvedl marketingový ředitel společnosti ReFork Ondřej Vomela.

“Kvalitních projektů jako ReFork je na tokenových burzách akutní nedostatek. Jsme rádi, že si společnost ReFork vybrala naši burzovní platformu jako první.” Uvedl listingový manažer burzy LATOKEN.

Podpis smlouvy zveřejnila samotná burza na svých sociálních sítích včetně Twitteru
(odkaz zde)

V rámci hledání vhodné tokenové burzy navštívili zástupci společnosti ReFork moderní kanceláře burzy LATOKEN v ruské Moskvě.

“Naše návštěva v kancelářích v Moskvě potvrdila, že právě LATOKEN je pro nás ideální volba pro evropské klienty.” Uvedl obchodní ředitel ReFork, Ing. Ondřej Veselý.

ReFork je v současné době ve finální fázi privátního předprodeje a připravuje se na hlavní prodej (IEO) a vstup svých EFK tokenů na burzu. Využijte poslední možnost, zaregistrujte se a nakupte EFK, než bude pozdě.

>>> Registrace <<<

Zajímavosti o burze LATOKEN

Zajímavosti o burze LATOKEN

Od prvního představení EFK tokenů uběhl více než rok (odkaz na článek o představení společnosti). Po podrobné analýze, kterou provedli zástupci společnosti ReFork, došlo k prvnímu podpisu smlouvy o zalistování EFK tokenů. 

Při globální analýze členové týmu ReFork procestovali 85.000 kilometrů okolo světa. Interním posouzením prošlo přes 180 burzovních platforem a 64 konkurenčních projektů.  Během výběru vhodných burz se zástupci ReFork věnovali i reputačnímu riziku, které by případně nedůvěryhodná burza pro projekt ReFork znamenala. Představitelé burz byly často konfrontováni s potenciálními riziky, což znatelně zúžilo vhodné kandidáty pro listing EFK tokenů.

kompletní proces výběru vhodné tokenové burzy pro zalistování EFK tokenů
kompletní proces výběru vhodné tokenové burzy pro zalistování EFK tokenů

Společnost ReFork dlouhodobě spolupracuje s asijským inkubátorem zaslal pozdrav, na který se můžete kouknout zde:

Kontakt a další materiály

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno