TOP 5 šíleností, které vyrábí a prodává společnost Xiaomi!

0
xiaomi

Už v minulosti jsme vám přinesli šílené produkty z Aliexpressu. Dnes přidáváme bizarní a zároveň zajímavé věci, které vyrábí a prodává společnost Xiaomi. Tato společnost, kterou určitě znáte, se dostala do popředí především cenově dostupnými a výkonnými smartphony. Potom přišly notebooky a další zařízení. Dnes už tato společnost asi nepřekvapí ničím, nebo ano? Některé výrobky jsou však totálně crazy! Vždyť posuďte sami!

Akvárium Xiaomi

km_01_smart_aquarium_xiaomi

Zakoupit si jej můžete zde: https://amzn.to/2uW52qi

Toto unikátní smart akvárium od Xiaomi má zcela jednoduchou obsluhu a perfektně vymyšlenou filtraci a výměnu vody. Je napájen 5V přes USB a je možné v něm přepínat až 5 různých barevných LED světelných scén. Koupit si jej můžete na Amazonu již za 129 USD.

20″ kovový cestovní Xiaomi kufr

km_02_kufor_30l_xiaomi

Zakoupit si jej můžete zde: http://bit.ly/2GJfUdX

Často se při cestování trápíte s rozbitými kufry? Nevadí! Xiaomi má řešení! Tento kufr z kovové, hořčíkové slitiny vydrží víc, než si myslíte. To, že jej vyrábí společnost, která se zabývá elektronikou, nemusíme brát v úvahu 🙂 Dvojité mechanické TSA celní zámky Vám zaručí, že se do něj nikdo kromě Vás nedostane 🙂 A vejde se do něj 36 litrů čehokoliv, za příjemných 75 €.

Vyhřívaná bunda Xiaomi 90 GO FUN

km_03_jacket_jacket_xiaomi_ok

Zakoupit si ji můžete zde: http://bit.ly/2RN8rkg

Vyhřívaná bunda? To jako fakt? Ano, fakt! Vyhřívaná bunda od Xiaomi je šílený, ale užitečný vynález, který je napájen jako obvykle přes USB. Napájena musí být přes POWERBANKu, kterou budete mít umístěnou ve vnitřní kapse. No není to úžasné? Bunda vyhřívá záda a krk. Při zvolení powerbanky o kapacitě 10 000 mAh vás dokáže bunda zahřát až na 14 hodin. Automatická regulace teploty je samozřejmostí. Že je to crazy? To rozhodně je, ale zároveň i velmi užitečné. Koupit si ji můžete za 129 €.

Xiaomi Mi Robot Builder Roverkm_04_xiaomi-mi-robot-builder_okZakoupit si jej můžete zde: http://bit.ly/2ub0k8i

Pro nadšence LEGO technic je zde vlastní smart stavebnice od Xiaomi. Složená je z více než tisícovky dílů a lze z ní postavit tři plně funkční smart hračky. A to není všechno. Jelikož se jedná o Xiaomi, tak tyto hračky můžete ovládat pomocí svého smartphonu nebo hlasem. Celá stavebnice (oproti např. Legu) není ani příliš drahá. Koupíte si ji za 99 €.

Xiaomi 70mai startér do auta a Power Banka v jednom

km_05_70mai-jump-starter-1_xiaomi

Zakoupit si jej můžete zde: : http://bit.ly/2vIIRED

Tak taková luxusní věc se jen tak nevidí. Není na tom sice nic crazy, ale už samotný nápad powerbanky se špičkovým odběrem proudu 600 A je opravdu unikát, který rozhodně patří do tohoto článku. Kromě toho se dá použít i jako powerbanka o kapacitě 11 100 mAh s LED světlem. Tohoto pomocníka ocení každý, kdo už někdy nadával u svého “chcíplého” automobilu. Jedná se sice o dražší zařízení, ale může zachránit spoustu času a nervů. Koupit si jej můžete již za 89 €.

Xiaomi opravdu válí a vyrábí vše s patřičným designem a cenou. Věříme, že i do budoucna připravíme podobný seznam toho, čím nás znovu zaujali!

Přečíst si můžete i:

Kraken našel chybu v peněženkách Trezor One a T! Jsou vaše coiny v ohrožení? A jak se chránit?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno