Binance a PAYEER uzavřely spolupráci!

0
binance payeer

Burzu Binance nejspíš každý z vás dobře zná. Pro ty, kteří ne, tak připomínáme, že se jedná se o jednu z největších altcoinových burz v kryptosvětě. Společnost z Hong Kongu, kterou spustil v červenci 2017 čínský developer Changpeng Zhao, nabírá každým měsícem a dnem na obrátkách. Aktuálně se k ní ještě přidali rusové z PAYEER. Tento vztah může Binance přitáhnout nové členy.

PAYEER – mikrotransakce, faucety, hry

Poplatky mají vyšší než některé burzy, ale se službami této společnosti se setkáte téměř všude. Velmi oblíbená je v hyipech, revsharech, p2p, online hrách, kasínech a pod. Platba na PAYEER je instantní během několika málo sekund. Peníze odesíláte za 0,5% poplatek a přijímáte je zdarma. Směna měn je za 2% poplatek. Vybírat a vkládat můžete různými způsoby. Ať už přes jiné peněženky, Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether či přes obyčejnou kartu, bankovní účet atd.

PAYEER podporuje přímý vklad z VISA karty, Master Card, Maestro, QIWI Wallet, Yandex Money, AdvCash nebo Cash Moscow. Spojení této platformy s burzou Binance je výborným nápadem. Je možné, že do budoucna bude Binance navazovat spolupráci i s ostatními podobnými společnostmi jako WIREX, Revolt a mnoha dalšími, o kterých jsme psali již dříve v tomto článku.

Registraci na PAYEER provedete ZDE.

Právě z důvodu vysokého počtu kryptonadšenců, kteří využívají jednu z výše uvedených typů stránek, se uživatelům PAYEERu spolupráce s burzou Binance opravdu vyplatí. Propojení přinese Binance a PAYEERu množství nových uživatelů a další možnosti spolupráce do budoucna.

rub_payeer_withdraw_binance

BINANCE a BNB

Burza Binance vydala svůj nativní token Binance Coin (BNB), který vám zajímavým systémem pomáhá s transaction fees, pokud si tuto možnost nastavíte. Všechny drobné mince s mizivou hodnotou dokážete “spálit” na BNB tokeny, které vzápětí můžete použít jako poplatek za převod svých hodnotnějších coinů, které na burze máte. Takto můžete zaplatit poplatek i za zaslání USD či RUB na PAYEER peněženku.

Výhodná burza s altcoiny, Binance, se tak stala ještě výhodnější a PAYEER čekají lepší časy, než tomu bylo doposud. Netřeba připomínat, že PAYEER má i svou platební kartu, která zatím není pro státy EU dostupná. Pokud se tak ale stane, bude výběr fiat peněz z Binance ještě jednodušší, než tomu bylo doposud.

Mohlo by vás zajímat:

Na Binance už koupíte Bitcoin i za koruny a 13 dalších měn! – Laciné to ale není

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno