Binance Cloud odhalen – Toto úplně mění pravidla hry!

0
binance cloud

Burza Binance vznikla teprve v roce 2017, ale velmi rychle se z ní stalo nejoblíbenější místo pro obchodování kryptoměn. Z trhu vytlačila velikány jako Bittrex, Poloniex a zatímco většina směnáren měla během bear marketu obrovské problémy, Binance si pro sebe dokázala urvat více než 50 % celkového volume krypto trhu.

Následovalo úspěšné spuštění obchodování na páku, futures platformy a dalších kvalitních obchodních služeb a dnes vám představujeme Binance Cloud – projekt, který Binance posouvá na zcela novou úroveň.

Článek na Bloombergu dokonce naznačuje, že největší kryptoburza se chystá konkurovat technologickým velikánům jako je Amazon, Google a Microsoft. Binance Cloud je však zaměřen na na zcela jiný druh zákazníků.

Nemáte ještě účet na Binance? Rozhodně si ho vytvořte! Trvá to jen pár minut a budete mít přístup k největší obchodní krypto-platformě na světě!

Návod na používání burzy najdete zde.

Co je Binance Cloud a co si od něj CZ slibuje?

Burza Binance je v současnosti zdaleka tou největší. Obchodní objemy na této platformě pouze málokdy klesnou pod miliardu dolarů. Binance svým zákazníkům dává opravdu kvalitní služby a ty nyní (skrz svůj cloud) nabídne i potenciálním byznys partnerům. Vytvořit burzu rozhodně není jednoduché. Nastavit správně celou infrastrukturu a ochránit peněženky před hackery je pouze malým střípkem mozaiky.

Na burze musíte mít dostatečnou likviditu, aby se nestalo, že vám někdo vykoupí celý orderbook a aby lidé nečekali celé hodiny, než budou moci nakoupit/prodat kryptoměny.

Po novu už nemusíte dělat nic z toho, co jsme právě zmínili. Technologii i likviditu si můžete koupit od Binance. Můžete se tak více soustředit na marketing, technickou podporu pro vaše zákazníky a dodržování zákonů a regulací.

Mohlo by vás zajímat: Milionáři ve velkém hromadí cash – připravují se na blížící se krizi?

Binance Cloud je skutečný game changer a burza si od něj slibuje velmi mnoho. Šéf Binance, Changpeng Zhao, v rozhovoru pro Bloomberg řekl:


“Teoreticky můžeme komukoli umožnit, aby si vytvořil vlastní směnárnu. A poptávka po této službě je obrovská! Dokonce i během krypto-zimy v letech 2018 a 2019 každý den vznikaly stovky nových směnáren.”

CZ dále prohlásil, že od Binance Cloudu očekává pořádně zisky. V průběhu pěti let by měl tvořit většinu zisků společnosti. Binance aktuálně profituje hlavně z poplatků za trading. Obchodní aktivita na burze se však často mění. Binance Cloud podle CZ vytvoří stálejší příjem pro firmu.

Jak Binance Cloud mění pravidla hry?

Vytvořit velkou a kvalitní burzu není rozhodně jednoduché. Binance Cloud výrazně snižuje náklady spojené se spuštěním a udržováním krypto-směnárny v chodu. Teoreticky bychom tak měli zaznamenat zrod množství kvalitních, malých a středně velkých burz a směnáren, které se budou specializovat převážně na svůj region.

Očekávat můžeme směnárny s výrazně nižšími poplatky (jelikož náklady na chod budou podstatně nižší) a hlavně s vyšší bezpečností. Hackeři se již nespočetněkrát pokusili překonat obranu burzy Binance, podařilo se jim to však pouze třikrát a nikdy se jim nepodařilo nadělat velké škody.

Pro kryptoměny bude zrod nových a kvalitních směnáren rozhodně pozitivní. Kvalitnější služby totiž zvýší důvěryhodnost kryptoměn a lidé se nebudou bát nakupovat či prodávat.

Changpeng Zhao prozradil, že aktuální již mají potvrzeného prvního zákazníka pro Binance Cloud a brzy by mohli přibýt další čtyři.

Již brzy začneme streamovat! Připojte se a nenechte si ujít LIVE Trading 2.0

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno