Dva hlavní důvody, proč nyní vše padá

0

Trh s kryptoměnami v posledních čtyřech dnech nevypadá zrovna nejlépe. Bitcoin pouze dnes klesl o 5 % a z letošního high se propadl již o 10 %. Altcoiny ztratily ještě více a po víkendu jsou ve výrazné ztrátě. Co však způsobilo tento propad?

Samozřejmě důvodů je mnoho, ale tyto tři fundamenty dle nás hrály největší roli v propadu, který trvá od pátku až dodnes.

Zde najdete naši nejnovější videoanalýzu trhu.

Technické problémy na burze Binance

Všechno to začalo už v pátek, kdy burza Binance začala významně lagovat. Stalo se tak během největších pohybů a mnoha traderů tyto technické problémy stály tisíce dolarů. Burza Binance chybu okamžitě opravila, což bylo oznámeno i na jejich oficiálním Twitteru, ale problémy přetrvávaly i přes víkend.

A rozhodně nešlo pouze o sekání platformy. Anomálií bylo rozhodně více, na což upozornil i uživatel Twitteru 0xMetatron pod tweetem šéfa burzy.

Když se začínají vyplňovat objednávky, které ve skutečnosti nikdo nezadal, je to opravdu problém.

Přečtěte si: Tyto tři schopnosti musí mít každý úspěšný HODLer – Máte jeh i vy?

Manipulace ze strany velryb

Za poslední týden jsme zaznamenali hned několik velkých pohybů způsobených velrybami. Na grafu se dokonce vyskytl Bart pattern, který velcí hráči používají, aby tak setřásli „weak hands“.

4h BTC/USD – Gemini – Bart Pattern

Tento Bart byl navíc velmi dobře načasovaný a očividně měl velký dopad na trh. Většina našich čtenářů si však i tak myslí, že toto rallye neskončilo a brzy bychom se mohli dostat na nové high. Svědčí o tom i dnešní anketa. A co vy? Už jste v ní zahlasovali?

ANKETA – Bitcoin za 9500 $ – Takže toto je koniec UPtrendu?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno