Elon Musk opět překvapuje – Tesla bude mít psí mód!

0

To, že má Elon Musk vskutku originální nápady, vás určitě nepřekvapí. Tentokrát však přišel s něčím opravdu potřebným. Jedná se o tzv. psí mód, který využijí snad všichni majitelé pejsků a Tesly. Zkrátka, když potřebujete zanechat svého mazlíčka v autě, jednoduše nastavíte na své Tesle mód, který udržuje teplotu v autě na normálu.

Vyslyšení návrhu zákazníků

Během posledních let stále častěji slýcháme o úmrtí psů v autě. Většinou za tím stojí nezodpovědnost jejich majitelů, kteří je v létě nechají v rozpáleném autě. Automobilka Tesla tomu chce zabránit a tak vymyslela nové řešení. Elon Musk si dal tu práci a zavedl tzv. psí mód do svých aut.

Zákaznici chtěli, aby si mohli nastavit potřebnou teplotu a navíc na palubním displeji nechat vzkaz pro kolemjdoucí, který by je upozorňoval na to, že se majitel za chvíli vrátí. To vše automobilka opravdu implementovala a brzy bychom se měli dočkat integrace do všech vozů.

Mohlo by vás zajímat: Záhada! Chce si snad Apple půjčit peníze jen proto, aby s nimi mohl plýtvat?

Závěr

A co si tom myslíte vy? Měly by to zavést i ostatní automobilky do svých aut? Určitě by to pomohlo a předešlo by se tak zbytečnému trápení našich mazlíčků.

Co číst dál?

Podívejte se, jak Bugatti Chiron téměř překonalo 500 km/h

Zdroj:
theverge.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno