[GAMING] Hledání kryptoměn v Augmented Reality? Vítejte ve hře Aircoins!

0

Po malé pauze přinášíme opět zajímavou Android hru Aircoins pro vaše telefony na „zabití“ nudy. Tentokrát však kromě telefonu budete muset zapojit do hry i své nohy. Kryptoměny totiž budete hledat všude, kam se jen pohnete prostřednictvím GPS senzoru a dat. Připomíná vám to něco?

Podobné hry tu už byly. Bude se tento trend rozšiřovat?

O hře, ke které bychom tuto naši přirovnali, jste již určitě slyšeli. Pokémon GO byla jedna z prvních úspěšných Augmented Reality her. Ve hře jste běhali se svým telefonem po místech, které vám hra zobrazovala, a chytali pokémony prostřednictvím svého telefonu. Podobně je to u Aircoins. Akorát nelovíte pokémony, ale kryptoměny. Ty jsou na mapě náhodně rozmístěné a generované.

Augmented Reality? Co to je?

U Augemented Reality her, jakou je i Aircoins, se využívá především zadní kamera telefonu. V této technologii se spojuje reálně svět zachycený kamerou s virtuálním, který je do tohoto světa dosazen na displeji telefonu nebo doplněn v brýlích virtuální reality. Kombinací reality a virtuálního světa se může dosáhnout velmi poutavého a zajímavého efektu, který dokáže zaujmout dlouhé hodiny.

Aircoins není jen hra!

Tuto hru najdete a stáhnete přímo na Google play pod názvem Aircoins Augmented Reality Treasure Hunt. Po nainstalování a vytvoření účtu můžete začít hrát. Na správnou funkčnost potřebujete mít spuštěná data, resp. přístup na internet a ideálně spuštěnou polohu (GPS).

Základním rozdílem Pokémon GO a Aircoins je ten, že Aircoins hra vás reálné odměňuje a své coiny dokážete i odeslat do vašich peněženek nebo na burzu. Podporovány jsou převážně nové shitcoiny, které se potřebují zviditelnit, a tato aplikace jim v tom má pomoct. Jsou tam známější i méně známé, zmíníme např. Reddcoin, Bitcoin Black, HostCoin, Diamond nebo přímo Aircoin. Aktuálně je však posílání z Aircoins aplikace vypnuté, ale tvůrci ho spustí, až připraví propracovanější systém. Zatím můžete vesele sbírat. 🙂

Je to sice jen hra, ale je třeba dávat pozor!

Už po vydání Pokémon GO hry se začaly titulky novin plnit tím, jak se některé děti dokážou věnovat pohledu na displej, a zapomínají přitom na své okolí. Po uvedení hry Aircoins se našlo také několik lidí, který kvůli získání kryptoměn riskovali své zdraví a ohrožovali bezpečnost sebe a druhých. Pohled na displej telefonu při procházení cest, lesů či mostů nemusí vždy dopadnout dobře. Neřešte získání coinu na úkor vlastního bezpečí. Nejde přece o vysoké finanční částky. 🙂

Co číst dál?

3 spôsoby, ako zbohatnúť na kryptomenách – ktorý z nich je najlepší?

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno