Android hra, která posílá ETH rovnou na Coinbase? Tady je!

0
Android hra, která posílá ETH rovnou na Coinbase? Tady je!

V těchto dnech, kdy téměř každý projíždí facebook a ťuká do mobilu častěji než obvykle, jsou možná pro někoho malou záchranou hry. Hraní her i na telefonu pomáhá tzv. psychohygieně. Dnes Vám představím úplnou novinku, a to hru, díky které hraním na telefonu dokážete získat Ethereum.

Vyplácení nikdy nebylo jednodušší 

Hra s názvem Ethereum Connect 3 od společnosti, která vyvíjí i kryptoměnu Phoneum, je perfektní puzzle zábavou. Navíc generuje body, které si můžete změnit na ETH a poslat na Coinbase walletku. Pokud tedy disponujete Coinbase účtem, pouze zadáte do aplikace email registrovaný na Coinbase a můžete přijímat Ethereum za hraní této hry.

Čtěte také: ZPRÁVY – Bitcoin se objevil v seriálu Simpsonovi- Šéf Twitteru propaguje kryptoměny – Počet adres dosáhl na nové ATH!

Hra je zcela nová a vydali ji teprve před dvěma dny. Proto je možné, že Vám nepůjde vyhledat v obchodě play. Pokud by se tak stalo, stáhněte si ji po kliknutí na níže uvedený odkaz:

Hru stáhnete zde: https://bit.ly/3bNXHJy

Budu milionář? Jak často ji můžu hrát?

Rozhodně ne! Ale vždy je lepší hrát takovou hru za nějakou odměnu než za vůbec nic. Jedná se o klasickou puzzle hru, kdy spojujete políčka stejné barvy podle různých levelů. Za získání tří hvězdiček dostanete nejvyšší počet bodů, které se Vám kumulují. Hra má ze začátku 10 pokusů. A pokud je vyčerpáte, dohráli jste. Dále je zde ještě možnost zhlédnutí reklamy, za což Vám hra připíše další dva pokusy na hraní. Hrát tak můžete i celý den, ale i kdybyste to zkusili, milionáři z vás nebudou.

Mohlo by se vám líbit: Může někdo zničit Bitcoin? 3 (ne)pravděpodobné scénáře

Očekávejme další 🙂

Společnost Phoneum, která vyvinula kryptoměnu Phoneum, má v nabídce i několik dalších her, z nichž některé jsme zmiňovali v dřívějších článcích. Momentálně se jedná o společnost, která vytvořila největší počet Android her, které jsou odměňovací. Věřím, že v budoucnu nám přinesou i další skvělé hry.

Pochlubte se v komentářích, kolik se Vám podařilo za den dostat ETH. Já jsem hru zkoušel hodinu a mám 0.00010500 ETH. Tak pojďte na to! 🙂

Také by vás mohlo zajímat:

TOP 5 důvodů, proč je nyní důležité vlastnit BTC

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno