ZPRÁVY – Množství BTC ATM exponenciálně roste – Aktuální finanční krize nemusí ani tak souviset s Covid-19

0
ZPRÁVY - Množství BTC ATM exponenciálně roste - Aktuální finanční krize nemusí ani tak souviset s Covid-19

Poslední dva měsíce byly dost divoké a zároveň i zvláštní. Někteří si myslí, že opatření proti šíření Covid-19 byla až moc přehnaná, jiný očekávali od státu masivnější karanténu. Ještě před měsícem však jen málokdo přemýšlel nad následky možné krize. 

Na našem YouTube kanálu BitLink dnes vyšlo video. Mrkněte na něj, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

Množství BTC ATM exponenciálně roste

Počet míst s BTC ATM rychle roste. To i navzdory celonárodním blokádám a koronakrizi. Každý měsíc přibývají stovky zařízení. Aktuálně je po celém světě již téměř 8 000 strojů, přes které si můžete nakoupit nebo prodat své kryptoměny (nejčastěji BTC, LTC a ETH).

Nejvíce ATM se nachází v USA, kde je aktuálně 5 749 strojů. Mezi americká města s nejvíce BTC ATM patří Los Angeles (558), Chicago (292), Atlanta (283), Miami (263), Houston (250), Detroit (246), Dallas (195), Philadelphia (131), Boston (126) a Las Vegas (126). Po USA je na druhém místě Kanada se 771 BTC bankomaty, následuje Velká Británie s 296 pobočkami, Rakousko se 145 pobočkami, Španělsko s 84 pobočkami, Švýcarsko s 83 pobočkami a Česká republika se 69 pobočkami.

K halvingu jsme pro čtenáře připravili speciální soutěž o ceny v hodnotě 130 EUR. Podmínky jsou jednoduché. Více info zde: SOUTĚŽ – Přinášíme halvingovou soutěž o ceny v hodnotě 130 EUR!

Aktuální finanční krize nemusí ani tak souviset s Covid-19

Poslední dva měsíce byly dost divoké a zároveň i zvláštní. Někteří si myslí, že opatření proti šíření Covid-19 byla až moc přehnaná, jiný očekávali od státu masivnější karanténu. Ještě před měsícem však jen málokdo přemýšlel nad následky možné krize.

Ta nejhorší recese teprve může přijít. Nemusí vůbec souviset s koronavirem. Jeff Deist si myslí, že za finanční krizi nemůže virus, ale špatně nastavený systém.

„Velká krize v roce 2020 nebyla způsobena virem. Byla VYVOLÁNA virem, ale nejvíce za prohloubení mohou šílená rozhodnutí vlád po celém světě uzavřít obchod a cestování. Bylo to však způsobeno ekonomickou křehkostí,” uvádí Deist.

Možná tě bude zajímat: Vysoká škola tradingu – Produkt, který tě naučí úspěšně obchodovat na burze

Nečekejte na Ethereum 2.0

Dlouho očekávané Ethereum 2.0 je stále několik měsíců daleko. To ale neznamená, že v současné podobě je tato kryptoměna nepoužitelná! Popularita Etherea v roce 2020 roste. Od ledna se počet aktivních peněženek zdvojnásobil a dosáhl půl milionu. Tvůrce DeFi projektu Synthetix se nedávno rozpovídal o současném stavu sítě a jeho vizi do budoucna. Překvapil prohlášením, že i bez nového PoS blockchainu má Ethereum obrovský potenciál, dokáže se škálovat a zvládne tisíce transakcí za sekundu.

Více o DeFi si můžete přečíst zde. (EN)

Grafy naznačují, že nás čeká další propad ekonomiky!

Máme pár dní od poslední analýzy na akciové indexy NASDAQ a S&P 500 a je asi načase podívat se znovu na tyto trhy, protože se nám tam něco zajímavého rýsuje. A to něco zajímavého by mohlo definitivně poslat akciový trh zase ke dnu. Jak víte právě z poslední analýzy, závěr minulého týdne byl v červených číslech a po open aktuálního týdne naopak trhy zelenají. Bude bullish trend pokračovat i během května?

Celý článek najdete v tomto odkazu.

Máte zájem o nezávislé zpravodajství? Sledujte nás na facebooku a přihlaste se k odběru notifikací. Nenechte si ujít novinky ze světa a kryptoměn!

Co číst dál?

ZPRÁVY – Koronavirus má být údajně podvod na lidi, aby zničil finanční systém – Telegram po neúspěchu vrací investorům jejich peníze

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno