SOUTĚŽ – Přinášíme halvingovou soutěž o ceny v hodnotě 130 EUR!

0
SOUTĚŽ - Přinášíme halvingovou soutěž o ceny v hodnotě 130 EUR!

Halving se blíží neskutečnou rychlostí a společně s ním jsme pro vás připravili velkou soutěž o ceny v hodnotě více než 130 EUR. Jak se zapojit do soutěže a zabojovat o ceny?

Během minulého víkendu bylo na našem Youtube kanálu BitLink zveřejněno video, ve kterém se oznámil začátek soutěže. Pravidla jsou jednoduchá:

 1. Napsat komentář pod video.
 2. Dát odběr na YouTube kanál BitLink.
 3. Soutěž trvá do 09. 05. 2020 23:59.
 4. Z komentářů vylosujeme několik výherců, kteří následně získají ceny.
 5. Losování se uskuteční v neděli 10. 05. 2020 na našem YouTube kanálu BitLink.

Každý, kdo napíše komentář a zároveň bude mít odběr na kanálu, hraje o následující ceny:

 1. místo – Přístup do VIP Trading Room + měsíční členství v Trading11 VIP.
 2. místo – 2 měsíce ve VIP TA skupině (od Bitcoin skupiny) + měsíční členství v Trading11 VIP.
 3. místo – 20 EUR v kryptoměně LTC.

Každý, kdo si během tohoto týdne zakoupí členství do Trading Room, získá větší překvapení ZDARMA k členství a zároveň bude zapojen do slosování o 100 EUR (v LTC).

Co získáte vstupem do Trading Room

 • Signály – Dynamický podprodukt, se kterým si žádný začátečník nemusí lámat hlavu. Je poměrně jednoduchý na pochopení. Obchodujeme jen swing trade, takže není třeba celý den strážit aplikaci. Stačí na 99 % i s několikahodinovým zpožděním otevřít. Nic vám neujde!
 • Burzovní mentoring – Je součást našeho podproduktu Vysoká škola tradingu. Kromě několika hodin videonávodů, které dostaneš hned při vstupu do skupiny (témata: Elliot wave, tvorba strategie, psychologie, technická analýza), každý týden natočím nové pro naše členy tak, aby se posouvali dál a zlepšovali se.
 • Automatizovaný trading robot – Dynamicky podprodukt, kde můžeš na základě našich nastavení profitabilně obchodovat. Nastavení robotů dostaneš doživotně ZDARMA.
 • Společný chat s tradery – V našem chatu společně denně řešíme naše obchody a můžete se mě zeptat na cokoliv. Děláme i mince na přání. V členství je i osobní trading chat se mnou, kde je plná podpora po celou dobu členství.
 • Denní aktualizace analýz – Každý den analyzujeme již více než 50 různých párů kryptoměn. Nejde o žádné shitcoiny a ani podobné zapomenuté mince, ale coiny s nízkým spreadem a likviditou. Proto můžete beze strachu obchodovat. K analýzám dostaneš přesné hodnoty s potenciálním vstupem, kam zadat stoploss a kam zadat target.
 • Video & Audio update: Každý den posíláme do skupiny 2 až 4 aktualizace trhu, přibližně ráno, v poledne a večer, kde se dozvíš, co se aktuálně děje na trhu, jaké obchody mám otevřené a co konkrétně nyní sleduji.
 • Copy trading: Nestíháš obchodovat na základě signálů? Nevadí. Ve VIP skupině obchodujeme i přes copy brokery Naga a eToro, proto nás můžeš kopírovat a mít stejné výsledky jako my. Předtím, než nás začneš kopírovat, si můžeš přímo z burzy ověřit transparentnost výsledků a naše reálné zhodnocení.
 • Navíc k VIP Tradig room je ZDARMA celá škola tradingu a oba e-booky! Vše v hodnotě 55 EUR.

Pouze do konce týdne můžete získat přístup do mé Trading Room až s 50% slevou! K tomu dostanete přístup do VIP skupiny Trading11 ZDARMA + celou Vysokou školu tradingu.

>>> Prohlédněte si nabídku <<<

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno