ANALÝZA – Bitcoin MUSÍ uzavřít týden nad touto hladinou, jinak máme problém!

0
ANALÝZA - Bitcoin MUSÍ uzavřít týden nad touto hladinou, jinak máme problém!

Nejbližší týdny budou pro Bitcoin velmi důležité. Nachází se na rozhraní dvou cest –  bullish a bearish. Silná rezistence na hodnotě okolo 10 000 až 10 600 USD drží  Bitcoin v bearish trendu. Pokud by však přišel break out pohyb, změnil by celý sentiment na trhu.

1měsíční graf

Na úvod dnešní analýzy se podíváme na 1měsíční graf. Na tomto grafu můžeme sledovat 2 klíčové struktury, které se tvoří na BTC. Jednou z nich je velký triangl, který by měl být během následujících 2 let dokončen. Pokud nepřijde bullish break out, pravděpodobně do konce roku 2022 můžeme zapomenout na ATH. Cena by se měla do té doby pohybovat na hodnotách kolem 10 000 dolarů.

ANALÝZA - Bitcoin MUSÍ uzavřít týden nad touto hladinou, jinak máme problém!

BTC/USD – 1M graf

Další klíčová struktura, která se tvoří na grafu, je bearish trendline. Tato rezistentní čára se začala vytvářet ještě koncem roku 2017, kdy byl Bitcoin na svém ATH. Od té doby se Bitcoinu nepodařilo dostat nad tuto klíčovou trendline. Pokud by ale přišel break out této rezistence, dalo by nám to velkou naději na začátek bullish cyklu.

Bitcoin vs. forky – Jaká je situace po halvingu? Na grafu hashratu se vytvořil Bart!

1denní graf

ANALÝZA - Bitcoin MUSÍ uzavřít týden nad touto hladinou, jinak máme problém!

BTC/USD – 1D graf

Na 1D grafu se nám tvoří struktura ve tvaru expanging wedge. Také zde můžeme identifikovat strukturu, respektive trendline, která drží BTC v krátkodobém bearish trendu. Zdá se, že wedge byl již dokončen a nyní může poměrně s vysokou pravděpodobností očekávat další velký růst. Nejprve ale musíme zlomit právě silnou rezistentní trendline.

4hodinový graf

ANALÝZA - Bitcoin MUSÍ uzavřít týden nad touto hladinou, jinak máme problém!

BTC/USD – 4H graf

Na 4H grafu je Bitcoin převážně bearish. Celá několikatýdenní bullish struktura je dokončena a nyní potřebujeme vidět minimálně ABC korekci. Podle Fibonacciho retracement nástroje si můžeme změřit důležité hladiny na vstup do obchodu a zároveň možné dokončení korekce. Golden ratio hladina se momentálně nachází na úrovni okolo 7 400 USD. To je velmi důležitá buy zóna, kde mám nastaven limitní příkaz na nákup. Není vyloučen lokální pokles i níže, ale Bitcoin zatím není připraven na větší bearish pohyb jako na 6 000 USD.

Autorem těchto analýz je Ľuboš Kovár z projektu Bitcoin Skupina. Spojili jsme se s trading11.com a vytvořili společné členství, které v oblasti obchodování na burze nemá na československé scéně konkurenci. Více informací získáš v tomto odkazu.

Ekonomická krize začala a bohatí už teď na ní vydělávají. Jak to ale funguje? Vše začalo ještě v roce 1971 zrušením Brettonwoddského systému a dolary přestaly být kryté zlatem. Nastala nekonečná inflace a korupce. Čtěte zde:

Ukončení zlatého standardu jako začátek korupce a nekonečné inflace (1. část)

Jak použít tuto analýzu?

Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení na nákup či prodej. Situace na trhu se může kdykoliv změnit. Spekulativní obchody jsou na krypto trzích velmi rizikové.

Disclaimer: Tento článek patří firmě qTUBE s.r.o. a je chráněn copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Zveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu není další šíření tohoto materiálu povoleno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno