Tento DUMP je bullish pro Bitcoin! Zde jsou důvody

0
Tento DUMP je bullish pro Bitcoin! Zde jsou důvody

Bitcoin dnes krátce po půlnoci našeho času překvapil pořádným propadem. Před, resp. pohalvingový DUMP jsme ovšem očekávali. Nikdy nesmíme zapomenout na efekt spekulantů, kterých je na trhu s kryptoměnami opravdu hodně. A před dvěma měsíci měli možnost nakupovat Bitcoin za opravdu nízké ceny. Skokový pokles ceny Bitcoinu byl prakticky nutný, protože někteří lidé už na něm udělali i 150 %. A právě ti měli největší důvod řídit se podle hlavního pravidla spekulantů – Buy the Rumor, SELL the News!

Jinými slovy, nakupuj, když roste očekávání z nějaké události. A až to přijde, rychle prodávej. HYPE kolem halvingu vrcholí a cena Bitcoinu (ne)logicky klesá. Kdy vlastně ten halving přijde a co to je? Proč je tak důležitý a hlavně JAK NA NĚM VYDĚLAT! Přečtěte si náš velký rozbor halvingu a zjistěte pohled českého CoinMagazínu na věc.

Také vás může zajímat, jak vypadá halving ve zdrojovém kódu. Jednoduše jsme to pro laiky vysvětlili v tomto článku.

Zdravá korekce těsně před halvingem

Růst Bitcoinu byl neudržitelný a nějaká korekce jednoduše přijít musela. Nakonec jsme se jí dočkali a propad na 8000 $ způsobil, že indikátory se konečně vyrovnaly. Bitcoin udělal nižší low, což vymazalo silnou RSI divergenci na 4h grafu. A aby toho nebylo málo, vznikla nám bullish RSI divergence. Ta naznačuje, že Bitcoin by měl ještě zkorigovat současný propad a vrátit se minimálně do 9tisícových čísel.

1h BTC / USD - bitstamp
1h BTC / USD – Bitstamp bullish RSI divergence

V konečném důsledku však může vystoupit mnohem výše! Prominentní tradeři hlásí dlouhodobý BUY – Bitcoin vytvořil stejný signál jako v roce 2017 před 2000% růstem!

DUMP jsme správně předpověděli v naší analýze

V naší poslední analýze Bitcoinu jsme správně předpokládali, že přijde jeho pokles na úroveň 7500 – 8500 $. Netrvalo to ani čtyři dny a je to tady. Nyní očekáváme návrat na 10 000 $ a pak se rozhodne, co dál.

Bitcoin správná predikce
Bitcoin – správná predikce

Trh s kryptoměnami je nyní extrémně bullish a ve prospěch Bitcoinu hraje množství faktorů. Pokusili jsme se to shrnout na jednom místě. Nejde jen o technickou analýzu, či fundamenty. Bitcoin neexistuje ve vakuu a působí na něj vlivy z celého světa. Jedním z těch největších je současná ekonomická krize!

Více se dočtete zde: 

Zažíváme nejlepší možný scénář pro Bitcoin a halving! Bude to ale stačit?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno