ZPRÁVY – Koronavirus má být údajně podvod na lidi, aby zničil finanční systém – Telegram po neúspěchu vrací investorům jejich peníze

0
ZPRÁVY - Koronavirus má být údajně podvod na lidi, aby zničil finanční systém - Telegram po neúspěchu vrací investorům jejich peníze

Telegram nabídl vrácení investic investorům po plánovaném vydání tokenu Gram. Kvůli regulačním komplikacím je to konec nové budované kryptoměny. Investoři si mohou vybrat 2 možnosti vrácení peněz.

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšel LIVE Trading. Mrkněte na něj, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

Koronavirus má být údajně podvod na lidi, aby zničil finanční systém!

Během posledních týdnů se svět zabýval vypuknutím koronaviru. V současnosti se však mnozí občané světa obávají více reakcí vlád formou karantény na občany než samotného viru. Navíc americká ekonomika pociťuje potíže. Práci ztratilo už 30 milionů Američanů, což je více než 10% nezaměstnanost. Analytici odhadují, že ani rozdávání peněz zdarma do každé rodiny ani zdaleka nemusí zachránit těžkou situaci, do jaké jsme se dostali.

Po pandemii Covid-19 a nedávných vládních nařízeních známý ekonom Michael Hudson vysvětlil, jak by mohla velká finanční velmoc USA selhat.

Celou analýzu naleznete v článku. (EN)

Telegram Token po neúspěchu vrací investorům jejich peníze

Telegram nabídl vrácení investic investorům po plánovaném vydání tokenu Gram. Kvůli regulačním komplikacím je to konec nové budované kryptoměny. Investoři si mohou vybrat 2 možnosti. V případě, že chtějí své investice ihned, dostanou 72 % ze svého vkladu. Pokud se rozhodnou pro druhou možnost, která jim zaručí vrácení investice formou splátek, dostanou 110 %. Pokud by se většina investorů rozhodla pro druhý způsob, Telegram se vyjádřil, že to nebude problém splatit. Dostanou tedy nakonec všichni investoři svých dohromady 1,7 miliardy USD?

Celý článek si můžete přečíst zde. (EN)

Cenový růst BTC může pokračovat několik desetiletí

Bitcoin během tohoto týdne zaznamenal šílený růst. Přibližně ze 7 000 USD vystřelil až na 9 000 USD. Bude tento bullish trend pokračovat? A dostane se brzy například i na 200 000 USD?

Je hned několik silných fundamentů a indikátorových signálů, které naznačují dlouhodobý růst BTC. Prvním z nich je množství aktivních peněženek. Jako další, o dost důležitější bullish signál je dostupnost BTC i pro institucionální investory. Množství velký burz s likviditou přibývá, což znamenaná, že investoři mohou nakupovat ve velkém. Stabilní cenový růst mohou nakopnout nové regulace a zákony, které zničí nepotřebné podvody a zbytečné ICO mince, které jen odrazují investory.

Celý článek naleznete zde.

BitMEX uzavírá svou platformu pro japonské uživatele

Burza BitMEX oznámila v úterý na svém blogu, že omezí japonské obyvatele v registraci na platformu počínaje 30. dubnem a zakáže používání této platformy od 1. května pro existující japonské uživatele. Podle oznámení BitMEXu existující japonští uživatelé nebudou moci zadávat příkazy, které by otevřely novou pozici nebo zvýšily existující otevřenou pozici. Otevřené pozice nebudou jinak ovlivněny a budou pokračovat v souladu s podmínkami příslušné smlouvy.

Omezení jsou reakcí na změny japonského zákona o finančních nástrojích a burzách a japonského zákona o platebních službách, která jsou účinná od 1. května 2020. BitMEX se však zavázal pokračovat ve spolupráci s japonskými regulačními orgány na podporu svých cílů pro japonský trh.

Máte zájem o nezávislé zpravodajství? Sledujte nás na facebooku a přihlaste se k odběru notifikací. Nenechte si ujít novinky ze světa a kryptoměn!

Co číst dál?

3 fundamenty, které mohou způsobit dump Etherea – Padne na 100 $?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno