ZPRÁVY – Bitcoin se objevil v seriálu Simpsonovi- Šéf Twitteru propaguje kryptoměny – Počet adres dosáhl na nové ATH!

0
ZPRÁVY - Bitcoin se objevil v seriálu Simpsonovi- Šéf Twitteru propaguje kryptoměny - Počet adres dosáhl na nové ATH!

Trh s kryptoměnami dnes při malém volume stoupá, což pro Bitcoin nevěstí nic dobrého. Pořádně objemy na burzách jsme neviděli už několik dní a cena konsoliduje pod rezistencí na kulatých 10 000 $. Pro trh s altcoiny je to požehnání a už zase útočí na svá letošní high. Bohužel, máme pochyby, zda to vydrží. Do půlnoci světového času (tedy do jedné hodiny ranní) ještě očekáváme nějaký větší pohyb, jak jsme již psali v dnešním přehledu trhu.

Na našem YouTube kanále BitLink právě vyšla víkendová analýza trhu. Mrkněte na ni a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se k odběru našich videí.

(článek pokračuje  pod videem)

Japonští regulátoři jednají o vytvoření státní kryptoměny

Nedávno jsme vás informovali o zájmu japonské vládní strany na vytvoření státní kryptoměny. Krypto-Jen bude konkurovat čínskému digitálnímu Juanu, evropskému EuroCoinu a Libře od Facebooku.

Věci v Japonsku se hýbou pěkně rychle. Finanční regulátoři se dnes setkali, aby jednali o vytvoření digitální verze státní měny. Řešili, jaký by to mělo dopad na ekonomiku a stabilitu v zemi.

Více informací v angličtině naleznete zde.

TOP 5 kryptoměn, které byste měli mít v portfoliu

Altcoiny rostou v roce 2020 rychleji než Bitcoin. Vyplatí se je tedy držet, hlavně během období UPtrendu. V sobotu jsme vám v našem článku doporučili 5 coinů, které rozhodně stojí za hřích. Celý článek najdete v tomto odkazu.

CEO Twitteru doporučuje novou knihu o Bitcoinu

Šéf sociální sítě Twitter, Jack Dorsey, dnes ve svém tweetu doporučil Afroameričanům studovat novou knihu o Bitcoinu. Tvrdí, že Bitcoin může mít skvělý dopad na jejich životy, protože černí obyvatelé USA se ještě v 21. století stále stávají oběťmi rasismu. Nevyhnou se mu ani v bankách. Bitcoin však rasu nerozlišuje.

Celý článek v angličtine najdete zde.

Počet nenulových BTC adres dosáhl nové ATH!

O Bitcoin je v roce 2020 velký zájem. Pravděpodobně se o něj zajímá více lidí, než během hypu v roce 2017. Svědčí o tom mimo jiné i počet BTC adres s nenulovým zůstatkem. Podle analytické společnosti GlassNode dosáhl nového ATH – více než 28 milionů.

Bitcoin se objevil v seriálu Simpsonovi

O tom, že v krypto-světě se blíží něco velkého, svědčí i populární americký animovaný seriál Simpsonovi. Nedávno se v jedné jeho epizodě objevil Jim Parsons, který udělal pěknou reklamu Bitcoinu. Mluvil o něm jako o penězích budoucnosti.

Dnešní zprávy tedy ukončíme videem z třinácté epizody 31. série Simpsonových:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno