PŘEHLED TRHU – Ten Bitcoin fakt nechce padat – Ale bacha na nedělní manipulace!

0
bitcoin

Máme tu neděli, a to je pro kryptoměny často zlomový den. V neděli jsme svědky největšího množství manipulací, jejichž efekt navíc často pociťujeme po celý zbytek následujícího týdne. Proč se tak děje?

Tento fenomén jsme dobře vysvětlili v našem článku: Bitcoin za 9400 $ !!! Proč se všechny velké pohyby dějí o půlnoci?

Myslím, že trh je připraven na další takovouto manipulaci a těsně před půlnocí světového času se dočkáme na Bitcoinu dalšího většího pohybu. Je osobně tipuji, že to bude slušný dump na nižší low, které potvrdí klesající channel a pokračování korekce.

4h BTC/USD - Gemini
4h BTC/USD – Gemini

Samozřejmě, možnosti jsou vždy tři. Je také možné, že se vytvoří nové high, nebo že se nic zajímavého nestane. Při obchodování nejde o to přesně predikovat pohyby trhu, ale být připraven na všechny pravděpodobné scénáře. Všechny tři by měl velmi dobře vyřešit vhodně umístěný stoploss.

Jak jsme několikrát vzpomínali na naší show LIVE Trading 2.0, trh už 50 dní stoupal, udělali jsme krásné zisky, a teď je důležité je ochránit. Dejme si tedy pozor na chamtivost a obchodujme opatrně. Popravdě, mně se moc nechce věřit bájím o novém ATH ještě před halvingem.

Sledujete nás na BitLinku? Dnes večer se můžete těšit na VIDEO analýzu krypoměnového trhu! Poslední část LIVE Trading najdete zde:

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno