Bitcoin za 9 400 $!!! Proč se všechny velké pohyby dějí o půlnoci?

0
bitcoin prieraz rezistencie let pumpa up

Pokud bychom měli doporučit čas, kdy se opravdu vyplatí sledovat Bitcoin, rozhodně bychom zvolili jednu hodinu ráno (resp. půlnoc světového času). Tehdy se totiž dějí šílené věci a pravděpodobnost manipulací ze strany velkých hráčů roste. Ani o dnešní půlnoci to nebylo jinak.

Bitcoin během necelých dvou hodin zaznamenal růst o 400 $. Z hladiny 9 000 $ vyskočil až na 9 400 $. Nové letošní high máme na ceně 9 430 $. Aktuálně se BTC obchoduje za 9 300–9 350 $.

1h BTC/USD – Bitstamp

Skutečně magická půlnoc…

Podrobnou technickou analýzu Bitcoinu po tomto pohybu najdete zde:

29.01.20 Technická analýza BTC/USD – Teď to začne být teprve zajímavé

Ale proč právě půlnoc?

Drtivá většina obchodníků při obchodování používá tzv. svíčkový graf. Každá svíčka je nosičem důležitých informací. Barva – zelená/červená – určuje, zda dané aktivum šlo nahoru nebo dolů. Svíčka má tělo, podle kterého vidíme open a close cenu a knoty, tedy cenové minimum a maximum během tvoření svíčky. Nakonec timeframe určuje, jaké časové období reprezentuje každá svíčka.

Obchodníci většinou berou v úvahu pouze těla svíček. Téměř každý sleduje daily graf (zn. 1 svíčka = 1 den). Close daily svíce může zvrátit směr, kterým se trh vydá. Například fakt, že Bitcoin uzavřel na daily grafu nad 9 400 $, je velmi důležitý. Znamená to, že úspěšně prorazil klíčovou rezistenci (9 246 $) a vytvořil nové high. To je velmi bullish signál.

Včerejší magickou půlnoc nám očividně přinesla skupina velkých hráčů, kteří chtějí, aby Bitcoin pokračoval v růstu. Pokud by pumpu uskutečnili řekněme ve tři odpoledne, dali by tak medvědům šanci, aby cenu stáhi zpět pod rezistenci, a průraz by byl neplatný.

Vypumpovat Bitcoin krátce před půlnocí je tedy lepší způsob, jak manipulovat trh. Ještě lepší je počkat si na neděli večer a zmanipulovat nejen daily, ale i weekly svíci.

Takže… sledujte Bitcoin o půlnoci! (Resp. v jednu v noci středoevropského času.)

3 spôsoby, ako zbohatnúť na kryptomenách – ktorý z nich je najlepší?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno