[Herní novinky] – Nové Need for Speed, český dabing Zaklínače, nové Metro a AEO + hra zdarma

0
G2a falosne kluce hry stiahnut ry ilegalne aspalt 8

Dnes je pondělí a máme tu opět pravidelné novinky ze světa her. Tento týden začíná Gamescom, což je jedna z největších herních akcí. Každý rok sem přijedou přední vývojáři představit své novinky. No a máme tu několik projektů, které byly odhaleny ještě před začátkem konference. Dnes se podíváme na nové Need for Speed, The Witcher dostane český dabing, oznámení nového Metra a Age of Empires + hra na Epic store zdarma.

Need for Speed: Heat

Eletronic Arts oznámilo pokračování závodní série Need for Speed s podtitulem Heat, o kterém se dlouhé týdny spekulovalo. Spekulovalo se také o zasazení do 80. let, to se bohužel nepotvrdilo, určitě by to byla příjemná změna.

Hra však bude z aktuálního, moderního světa, kde nebudou chybět nejnovější super sporty. Těšit se můžeme na dynamicky měnící se počasí, cyklus dne a noci, který bude mít vliv na hratelnost. Za světla se budeme moct zapojit do závodů dle pravidel, zatím co za tmy přijdou na řadu nelegální závody!

Novinka dorazí na trh už 8. listopadu.

Seriál The Witcher bude s českým dabingem

Platforma Netflix nenabízí zrovna velké množství seriálů či filmů s českým dabingem. Seriál The Witcher však bude výjimkou. Těšit se můžeme jak na české titulky, tak dabing. Podle české stránky Netflixu by měl být překlad do českého jazyka k dispozici ještě letos, tedy pravděpodobně od prvního dílu, který vyjde už v prosinci 2019.

Mohlo by vás zajímat: [POROVNÁNÍ] Jaké jsou rozdíly mezi největšími rivaly TenX a Wirex?

Oznámení nového Metra a Age of Empires

Vydavatelství THQ Nordic svým fanouškům oznámilo vývoj dalšího dílu, o který se postará, stejně tak jako u posledního dílu, studio 4A Games. Otázkou však je, zda bude pokračování série v duchu letošního Exodu nebo se hra vrátí ke kořenům, tedy především do podzemí. Právě na venkovní lokace si hráči stěžovali nejčastěji, přesto se Exodus prodával velmi dobře.

Za to Microsoft po dlouhých 2 letech otevírá otázku ohledně nového dílu Age of Empires. V roce 2017 přišlo oznámení o vývoji této populární strategie, ale jako by se po ní slehla zem. Ovšem včera Microsoft informoval o tom, že se tato hra objeví na Gamescomu již v pondělním programu.

Bonus

Teprve začátkem prosince vyšla RPG hra Mutant Year Zero a už dnes, ani ne po roce vydání, ji můžeme všichni získat zcela zdarma. Stačí navštívit Epic Store a hru si přidat do své knihovny.

Co číst dál?

Austrálie zakazuje českou hru DayZ – Nebudete věřit tomu, jaký důvod si vymysleli

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno