TOP 5 shitcoinů, které ještě mohou vystřelit

1
TOP 5 shitcoinů, které ještě mohou vystřelit

Na Coinmarketcap.com je již zalistováno přes 5 000 altcoinů. Avšak celkové množství altcoinů může být několikanásobně vyšší. Dokonce může jít o číslo v řádech statisíců. Většina z nich ale není nikde zalistovaná na burze a nedá se aktuálně ani nakoupit nebo prodat. Jelikož vytvořit altcoin není složitá práce, může si ho vytvořit prakticky každý. I proto je na trhu až tak velké množství mincí. V dnešním díle se ale nepodíváme na mince, které se zde vytvářejí z ničeho. Cílem bude najít silné projekty z TOP 100 podle tržní kapitalizace, které ještě nevystřelily.

Beam (BEAM)

Beam není jeden z těch starších projektů. Má něco přes roční historii. Tento altcoin po celou dobu, co je zalistován na burzách, nepředvedl velké pohyby a ani volatilitu. Během celého roku 2019 se tento altcoin obchodoval kolem ceny 1 USD. Loňský tvrdý bear market na  altcoinech sice přežil beze ztráty, ale v současné době, kdy všechno roste, Beam převážně i nadále konsoliduje. Jde o silný fundamentální projekt, takže není pochyb, že když přijde ten správný čas, tak Beam učiní velký bullish pohyb.

Terra (LUNA)

Terra je méně známý coin, o kterém se ještě moc nemluvilo. Jde o projekt, který nemá moc velkou historii. Poprvé se tento altcoin objevil na burze pouze před 8 měsíci. Postupně ale začíná být zalistován na několika známých burzách, ať už na Bithumb nebo KuCoinu. Loňský altcoinový bear market spíše jen přežíval, jak se rozrůstal. V současné době zatím neučinil větší bullish pohyb. Takže pokud si tradeři a větší burzy všimnou tento zatím poměrně nadějně vypadající altcoin, všechno se může změnit.

MCO (MCO)

MCO je převážně starší altcoin. Tento projekt kolem MCO kryptoměny se začal poprvé rozvíjet v letech 2016 a 2017. V druhé polovině roku byl tento altcoin zalistován na větší burzy. Jde o silný fundamentální projekt, který má za cíl konkurovat bankám. Poskytují transakce po celém světě přes své vlastní platební karty. Tento altcoin ještě v roce 2017 dosáhl svého ATH. Od této doby již téměř 3 roky konsoliduje a jeho cena se pohybuje na hodnotě okolo 6 USD. Podobně jako Beam ještě čeká na ten správný moment, kdy jej začnou tradeři nakupovat.

DigixDAO (DGD)

DGD je další ze starších altcoinů, který už má něco za sebou. Od počátku tohoto projektu se cena stabilně drží. Tento altcoin byl na svém ATH přesně před 2 lety. Od té doby se nachází zatím jen v bear marketu. Pomalu DGD začíná růst, i když stále nejde o velké zhodnocení.

VeChain (VET)

VET je takový… nazvěme ho bonusový coin. Sice tento altcoin už zažil úspěšné týdny, ale já osobně si myslím, že má na víc. VET má zatím nachystané nové cíle v road na několik let. Takže postupně postupuje, akorát jeho cena spíše stagnuje nebo dokonce klesá. Na CZ/SK scéně je VET jeden z nejznámějších altcoinů, který má velké množství z nás nakoupený. I proto bychom se určitě nerozčílili, když by začal růst.

Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení na nákup či prodej. Situace na trhu se může kdykoliv změnit. Spekulativní obchody jsou na kryptotrzích velmi rizikové.

1 komentář

  1. Neví někdo jak je to se zatím nejvyšší cenou u VET? Ukazuje to že 8 dolarů, ale jak jsem se dočetl tak před tím to byl jestli si dobře pamatuju VEN a asi měl menší emisy (menší množství coinu). Nevíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno