[Trailer] Dlouho očekávané Need for Speed Heat je tu!

0

Herní sérii Need For Speed od společnosti Electronic Arts jste určitě již někdy zahlédli. Hra tento rok slaví 25 let od uvedení prvního dílu a při této příležitosti uvádí nejnovější díl s názvem Heat. Včera večer jsme se mohli dočkat prvních informací a herního traileru.

Dočkáme se již v listopadu

EA včera představila netrpělivě očekávané pokračování závodní série Need for Speed s názvem Heat. Novinka dorazí na trh už 8. listopadu, přičemž předplatitelé služby Origin Access Premier budou mít hru k dispozici už o tři dny dříve. Titul hráče vezme do nového města jménem Palm City, kde si pouliční závodníci chtějí vydobýt slávu.

S oznámením hry vyšel také trailer a příští týden se pak hra představí na veletrhu Gamescom. Zde bychom se měli dočkat prvního gameplay traileru a případně mít možnost si hru zahrát na vlastní kůži.

Závodění přes den vs. v noci

V Need for Speed Heat má být rozdělení závodů na denní a noční. To by mělo mít vliv hlavně na charakter jednotlivých závodů a na odměny. Takže zatímco přes den vás čeká show Speedhunter Showdown, v noci budou v ulicích probíhat undergroundové závody adekvátně upravených vozidel. Abyste si takové auto mohli pořídit, upravit nebo do určité míry sami vytvořit, musíte mít peníze, a ty získáte právě plněním denních výzev, od čehož si vývojáři zřejmě slibují patřičnou pestrost a s tím spojenou motivaci.

Mohlo by vás zajímat: Austrálie zakazuje českou hru DayZ

Inspirace od fanoušků a 2 typy policistů

Vývojáři slibují, že bude hra nabízet víc možností, jak se odlišit a blýsknout, než kdy dřív.

„Naši fanoušci dali jasně najevo, že chtějí víc aut, víc customizace a víc výzev,“ uvedl creative director Ghost Games Riley Cooper.

Heat umožní upravovat vzhled postavy, výkon vozu i styl řízení. Vývojáři prý chtějí titulem maximálně podpořit kreativitu fanoušků.

Zajímavou novinkou je, že ostražitost a následná agrese strážců zákona bude ovlivněna denní dobou. Přes den tak můžeme očekávat trochu vlažnější přístup strážců zákona, ovšem během noci budou nekompromisní. Půjde vám totiž po krku poručík Mercer a jeho patrola.

Závěr

S oznámením hry byly současně spuštěny i předobjednávky. Na výběr je mezi standardní edicí bez jakýchkoliv bonusů za cenu 60 eur. Případně deluxe edice, která je o 10 eur dražší se speciální verzi startovního vozu Mitsubishi Evolution X a další tři, které si odemknete v průběhu hraní. Současně s tím se můžete těšit na čtyři outfity pro vaši postavu, bonusové body zkušeností a herní měnu.

Co číst dál?

Nadějná hra od českých studentů. Uspěje Engine Evolution na Startovači?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno