Tron spouští dlouho očekávané projekty BitTorrent Speed a BitTorrent File System!

0
Tron, Bittorrent, speed, dapp

Nadace Tron nedávno oslavila první výročí přesunu ze standardu ERC 20 na Tron mainnet. Za tu dobu se jim povedlo zvýšit počet dApps na 519 a ohlašují další a další nové aplikace. Zároveň na začátku měsíce spustili dlouho očekávaný BitTorrent Speed a BitTorrent File System.

Již více než 500 dApps

Tron zažívá masivní růst na poli dApps. I když cena padá, přibývají stále další a další platformy. Společnost za uplynulý měsíc zaregistrovala přes 30 nových decentralizovaných aplikací a na konci června překročila hranici 500. V současné době jich je již 519. Tron prorazil především se stránkou Tronbet.io, ke které kromě gambling stránky patří i směnárna Tron tokenů.

DApps na blockchainu TRON zaznamenaly přesun více než 11 milionů dolarů. Objem transakcí decentralizovaných aplikací nabral 45 % za posledních 24 hodin. Počet uživatelů také prudce vzrostl o více než 8 000 uživatelů, kteří se připojili do sítě za posledních 24 hodin. Tron dApps používá již celkem 46 700 uživatelů.

Mohlo by vás zajímat: [ZAMYŠLENÍ] Jak bezcenná věc nabývá na hodnotě? Bankovky s Karlem Gottem

Spuštění BitTorrent Speed a BitTorrent File System

Zakladatel a generální ředitel společnosti Tron Justin Sun oznámil spuštění testovacího  systému BitTorrent. Tento nový souborový systém je distribuovaná webová platforma na blockchain technologii. Webová stránka slouží pro rychlé nahrávání a stahování souborů. Zároveň odměňuje uživatele za to, že nahrávají a sdílejí obsah na stránku. Jako odměnu dostávají BitTorrent tokeny.

BitTorrent File System bude dostupný pro veřejnost a bude propojen se všemi decentralizovanými aplikacemi Tron. Na platformě budou k dispozici různé vývojářské nástroje a zároveň bude na platformě spuštěno několik vybraných populárních dApps vytvořených komunitou, včetně připravovaného TronMovie a BitTorrent Pix.

Spuštění dvou nových her

Tron uvedl spuštění dalších dvou her Just.game a Eggie.world. Just.game je unikátní hra kombinující ekonomický styl s romantickým příběhem. Tvůrci hry jsou již dobře známí, a to díky tvorbě populární hry 3D FOMO. Eggie.world vydal svou beta verzi na svém webu již tento týden a odhaluje, že se jedná o tzv. „sběrnou“ hru. Ve hře sbíráte vajíčka, která pak vyžadují, aby se o ně hráči postarali, dokud se nevylíhnou. Vejce lze cvičit a krmit, k čemuž slouží veškeré Tron tokeny.

Závěr

Na rozdíl od trhu, kde aktuálně cena Tronu padá směrem dolů, jsou dApps čím dál více populární. Přes 500 aplikací je skvělé číslo, a to vše za 1 rok. Zároveň i počet uživatelů raketově roste, a i když se jedná většinou o hazardní aplikace, je dobré vidět vzrůstající zájem. Ještě by bylo dobré, kdyby se tato přívětivost přenesla na trh a poslala Tron a jeho tokeny do zelených čísel.

Co číst dál?

Předseda FED v kongresu – Bitcoin a Libra můžou ohrozit dolar

Zdroj:
bitcoinexchangeguide.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno