[Video] Americké námořnictvo potvrdilo, že natočili UFO!

0

Před dvěma roky se na veřejnost dostala tři videa ze zdrojů americké armády, která zachycují UFO. I když videa byla tajná, dostala se na internet a zanechala spoustu otázek. Co před námi Američané tají? Jsou v kontaktu s někým z jiné planety?

Ověřila se pravost nahrávek

Tři videa ze zdrojů americké armády, která zachycují UFO, byla potvrzena jako pravá. Zachycují tzv. „neidentifikované vzdušné jevy“, avšak že by se jednalo přímo o mimozemšťany, to se říci nedá.  Z vyjádření je patrné, že se záměrně snaží vyvarovat označení UFO, tedy „neidentifikovatelný létající objekt“ (Unidentified Flying Object). Nikdo totiž neví, zda se jedná o hmotné objekty, nebo atmosférické jevy.

Mohlo by vás zajímat: Proč se nám nikdy nepodařilo domestikovat zebru?

Potvrzení před „útokem“ na A51

Začalo to jako neškodný vtípek, kterého se ovšem chytly miliony lidí, a náhle se o facebookovou událost, která navrhuje zaútočit na Oblast 51, muselo zajímat i americké letectvo, které má v místě tajnou základnu. Den útoku byl stanoven na 20. září, což je dnešní den. Zrovna před touto událostí přišlo vyjádření o nahrávkách, což mi přijde jako bodnutí do vosího hnízda. Přece jen, spousta lidí tuto událost bere vážně, a tak bych se nedivil, když by oznámení o UFO bylo jako podnět pro útok na základnu.

Co číst dál?

[Teorie] Kdo vytváří kruhy v obilí?

1 komentář

  1. To je zajímavý, že ty záběry UFO jsou vždycky tak rozmazaný, že tam vlastně vůbec nejde poznat, o co jde… 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno