ZPRÁVY – V ruské dumě se bude hlasovat o regulaci BTC – Jenom blázni si mohou koupit Bitcoin – Tvrdí Peter Schiff

0
rusko russia

Bitcoinu se i během dnešního dne dařilo. Rezistenci na hodnotě těsně pod 7000 USD se ale zlomit nepodařilo. Altcoiny naopak zažili jeden z těch méně pozitivních dní. Nestíhají následovat BTC v růstu, a tím se jejich dominance na trhu rapidně snižuje.

Na našem YouTube kanálu BitLink právě vyšla víkendová analýza trhu. Mrkněte na ni, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se k odběru našich videí.

(článek pokračuje pod videem)

V ruské dumě se bude hlasovat o regulaci BTC


Ruské ministerstvo pro hospodářský rozvoj navrhlo nový zákon o “regulační karanténě”, jehož cílem je podle místní mediální agentury Izvestija legalizace blockchainu a kryptoměny včetně BTC. Návrh zákona byl předložen v ruské dumě minulý týden a skládá se z 8 opatření, které by pomohly rozvoji nových digitálních technologií.

Bitcoin má problém s 7000 USD

Bitcoin měl během několika posledních dnů problém prorazit silnou rezistenci na hladině 7000 USD. Vytvořil se nám pattern dvojitý vrchol, který nám dává signál na short. Avšak stále je ve hře i breakout silné rezistence. Podle teorie Elliot wave je cena BTC převážně bearish a měl by následovat cenový propad k 4000, případně 5000 USD.

analýza BTC, 24.3.2020

Více o aktuální situaci na trhu se dozvíte v tomto videu.

NEO vývojáři právě odemkli 1,66 milionů tokenů

Čínská blockchainová platforma NEO zaznamená v nejbližším období pravděpodobně vyšší volatilitu. Z uzamčené peněženky vývojářů se totiž právě uvolnilo 1,66 milionu NEO tokenů v celkové hodnotě více než 11 milionů USD. Většina z těchto mincí pravděpodobně skončí na burzách a bude se prodávat. Hodleři kryptoměny NEO z tohoto kroku nejsou nadšeni. O přesunu mincí informoval Twitter účet Whale Alert.

Pouze blázni mohou koupit Bitcoin – Tvrdí Peter Schiff

Ve tweetu z 24. března Peter Schiff opět vyjádřil svůj negativní pohled na vlastnosti BTC a pochybuje o jeho šanci na úspěch:

“Pouze blázni nakupují BTC. V tomto roce je zlato zatím v 7% zisku, zatímco Bitcoin klesl o 3 %. Zlato je jen 2 % od svého maxima z tohoto roku, zatímco BTC je o 35 % níže, než byla jeho maximální letošní hodnota!”

Schiff také zdůraznil, že během finanční krize v roce 2008 kleslo zlato asi o 25 % a za sedm měsíců dosáhlo nového maxima.

“Během finanční krize v roce 2008 zlato kleslo asi o 25 % a následně trvalo 7 měsíců, než dosáhlo nového maxima”

Spolupráce Brave a Binance

Brave ohlásil novou spolupráci s kryptoměnovou burzou Binance. Cílem je zvýšit dosah propagace obchodování s BTC a jiných kryptoměn. Binance Widget umožňuje uživatelům provádět obchody, aniž by museli mít spuštěný prohlížeč.

Branden Eich, generální ředitel společnosti Brave Software, vysvětlil důvody tohoto partnerství:

” Vždy jsme se zaměřovali na naše uživatele. Tentokrát jde o to, aby bylo šifrování použitelnější pro více lidí. Už máme 1,6 milionu lidí, kteří této oblasti rozumí a přihlásili se do programu BAT Rewards; nyní budou moci dělat krypto obchody bez spuštění prohlížeče.”

Přehled výsledků – Promeškali jste šanci nakoupit BTC levně? – Ta správná chvíle ještě může přijít!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno