Přehled výsledků – Promeškali jste šanci nakoupit BTC levně? – Ta správná chvíle ještě může přijít!

0
forex-trading-buy-btc

Co se to vlastně poslední dny na trhu děje? Na Bitcoinu je na první pohled vidět nejistou. Motá se na hladině kolem 6000 USD. Má vůbec šanci na růst, nebo bude následovat další bearish pohyb?

Na hodnotě 7000 USD se nám potvrdila, po vytvoření dvojitého vrcholu, silná rezistence. Zdá se, že směrem k 10 000 USD to nepůjde. Co tak k 4 000 USD? Tento scénář se zdá být o něco pravděpodobnější. Potvrzuje nám to i analýza grafu, na základě teorie Elliotových vln.

K aktuální situaci na trhu jsme pro vás připravili speciální video update:

Má Bitcoin naději na pokračování loňského bullish trendu – Nebo přijde cesta do pekla?

Bitcoin posílil na 6500 $ – Je to odraz ode dna, nebo bull trap?

Altcoiny během velkého cenového poklesu a také v páru s USDT (USD) ztratily větší část své hodnoty. Na páru s BTC ten propad nebyl až tak extrémní, spíše se nacházejí ve stagnaci, což dává překupníkům poměrně zajímavou příležitost. Samozřejmě že je třeba být stále opatrný a vstupovat do obchodu pouze s rozumným kapitálem. V případě dokupování na HODL bych také objednávky na nákup rozdělil na několik hodnot. Místo nákupu s celým kapitálem za aktuální cenu (6000 USD) mohu mít v případě cenového poklesu vstup do obchodu o několik tisíc USD níže.

Co bude dál?

Akcie během dnešního dne opět ztrácely na hodnotě. Bitcoin se zatím nechytá a naopak je v 5% zisku. Vypadá to, že masivní výprodeje ze začátku recese už skončily. Avšak stále byste neměli zapomínat na možnost dalšího cenového výprodeje. Není 100% jisté, že to nejhorší už máme za sebou.

Co se událo minulý týden?

Minulý týden jsme pro vás, jako každý týden, nachystali UDPATE na několik desítek altcoinů. Počkali jsme si na nákup přes limitní order a vyplatilo se. Některé mince nám jen během dnešního dne stihly udělat více než 10% zhodnocení. Více na trading11.com.

Pokud se zajímáš o trading, určitě doporučujeme navštívit sekci našich členstev na webu trading11.com. Kromě několika členstev je možnost výběru z více kurzů nebo dokonce společná členství, která jsme vytvořili ve spolupráci s tradery z CZ/SK scény. Stejně tak doporučujeme Vysokou škola tradingu, která z tebe udělá za jeden měsíc pořádného tradera.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno