[ANALÝZA] DLC/BTC – Shitcoin, který by měl každou chvíli vystřelit

0
breakout altcoin rastlina rastie zem

Altseason se stále oddaluje rostoucí dominancí Bitcoinu, a jakmile nastane větší korekce na dominanci, alty mohou velmi rychle vystřelit. Agrello je jeden z mnoha altcoinů, které mohou rychle vystřelit. Pojďme se nyní podívat na technickou analýzu a rozebrat si scénáře pro tento coin.

DLT/BTC – denní graf

DLTBTC – daily

Agrello nyní podruhé testuje své All-Time-Low – silný support, ze kterého by měl přijít odraz, je mezi 483 a 569 sats. Agrello je shitcoin s malou tržní kapitalizací (kolem 500BTC) a v Market Capu je aktuálně na 444 místě. Proto je u něj odraz v řádu desítek % ze zmíněného supportu velmi reálný.

Stejně tak reálná je bohužel také smrt, protože se zkrátka může stát, že dominance BTC poroste stále nahoru a podobné shitcoiny mohou umřít. Uvažuji nyní 2 scénáře. Na grafu můžeš vidět zaznačené 2 klesající klíny. Prvním scénářem je, že se bude opakovat situace, která byla zhruba v září roku 2018 – support bude aktivní, může přijít konsolidace i vrámci několika týdnů a pumpa. Silná rezistence je okolo 830 sats., která bude klíčová před pohybem do silných kumulačních zón okolo 1068 a 1412 sats. Druhým scénářem je průraz supportu dolů a pokud nepřijde okamžité vytažení zpět v rámci několika dní, rapidně vzroste (samozřejmě s rostoucí BTC dominancí) pravděpodobnost smrtí tohoto coinu.

Líbí se vám tato analýza? Moje jméno je Ing. Jan Čuraj a jsem hlavní trader společnosti Crypto Kingdom a CK Capital. Zde si můžete stáhnout můj e-book(nejen) o kryptoměnách a obchodování. Je to ZDARMA.

Spojili jsme se s Trading11, abychom vám přinesli náš speciální společný produkt. Získejte nejkvalitnější signály a analýzy. My i naši zákazníci stabilně vyděláváme 20 % měsíčně oproti Bitcoinu!

stránka produktu s více informacemi zde

DLTBTC – BK indikátor na 343 min. grafu

DLTBTC – BK 343min.

BK indikátor se skládá ze 3 klouzavých průměrů, které nám pomáhají ve čtení grafů a na specifických časových rámcích, jako je třeba 343 min. Sledujeme tržní cykly altcoinů (růstový cyklus, klesající cyklus, konsolidační cyklus).

Na odhalení těchto cyklů nepotřebuji cenový graf, ale pouze 3 zmíněné klouzavé průměry. Jak můžete vidět na grafu na vertikálních linkách, graf by měl během následujících dnů/týdnů (vzhledem k aktuální situaci lze počítat s malou odchylkou) přejít do nového cyklu a za normálních okolností by se cena měla alespoň do prvního červeného boxu nad cenou, kde se nachází druhý významný break-down vrámci klesajícího klínu – cena má tendenci se vracet k hodnotám těchto break-downů. Zatím těžko říct, zda bude nový cyklus konsolidační nebo růstový, nicméně by se cena měla dostat v obou případech alespoň do prvního červeného boxu.

Pokročilejším traderům doporučuji přidat tento coin do watchlistu a sledovat Price Action. Vstupovat nyní na supportu je velice riskantní, DLT zatím nevykazuje žádné známky otočení trendu, ale sledovat break-out velkého klesajícího klínu může být velice zajímavé.

Moje jméno je Ján Čuraj, jsem hlavní analytik společnosti Crypto Kingdom. Na naší platformě vám denně přinášíme nejziskovější signály v České republice a na Slovensku (průměr 20% na signál), přehledy trhu pro obchodníky a vzdělání v oblasti tradingu. Naší ponuku najdete zde.

Tato analýza je jen kratičká ukázka naší práce.


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme, kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno