ANALÝZA – Predikují altcoiny pokles celého trhu?

0
Altcoins-USD-stock-

Ahojte tradeři. V tomto článku bych se zaměřil na zajímavý fakt posledních hodin. Altcoiny nám pomalu začínají klesat, ale Bitcoin zatím stojí.

Dnešek začal docela pozitivně, a dokonce jsme byli svědky menších růstů i na nízko-kapitalizovaných altcoinech. Jak však pokračoval den, růsty pomalu skončily a začali jsme klesat. Momentálně je už téměř vše v červeném. To by nám mohlo indikovat, že se asi něco děje a že celý trh dumpuje. Problémem však je, že Bitcoin je zatím v normálu a klesají jen altcoiny. Dnes jsme v našem spoločném členství přidali i jednu minci se zápalnou šňůrou. Tento obchod je sice na delší dobu, ale má obrovský potenciál. Pojďme se však podívat na trh.

IOTA/USD

IOTA na hodinovém grafu pomalu propadla. Na vyšším časovém rámci mi sice došla do targetu, ale stále bylo ve hře i vyšší high. Pokud však půjdeme pod hladinu 0,1649 USD, můžeme na nové HIGH zapomenout. Začal tento coin už korekci? To je asi základní otázka, kterou máme v hlavách. S odpovědí bych však byl opatrný, protože během tohoto celého růstu jsme již byli svědky mnoha breakdownů, ale nakonec se trh vždy nějakým způsobem vrátil, nebo jel alespoň do strany. Důležité je však říci, že toto se neděje pouze na IOTA/USD, ale děje se na to i na zbývajících altech, jako je například NEO/USD nebo LINK/USD.

ALGO/BTC

Například takové ALGO/BTC pěkně dokončilo svou strukturu a přišlo výraznější odmítnutí. Od topu se už ALGO propadlo přes 10 %, a to jen za posledních 24 hodin. Samozřejmě, na trhu se dají najít i altcoiny, které dnes měly plusová čísla, ale i jejich růst se už momentálně zastavil. Takto bych tu postupně mohl nahazovat desítky altcoinů. Schválně jsem vybral jen NEO a ALGO. NEO jako zástupce velkých altů vůči USD a ALGO jako zástupce menších altů vůči BTC.

Bitcoin

Už déle spekuluji o tom, že Bitcoin by se mohl ještě výrazněji propadnout. Indexy, komodity i kryptoměny nyní vypadají dost stejně a všude je situace stejná. Trh podle mě chce být velmi bullish, ale graf říká něco jiného. Samozřejmě, o podobném dogmatu mluvím už nějaký čas a stále jen rosteme, ale já si na ten short počkám. V této situaci obchoduji jen altcoiny, a to takovým stylem, že si najdu daný altcoin, setrvám v něm několik hodin, maximálně dní, a opět trh opouštím. Tato strategie mi momentálně funguje nejlépe, protože obchodovat Bitcoin na 1H je podle mě nyní nemožné. Pokud chceme mít kvalitní RRR a zajištěn stoploss, je to velmi složité, navíc velryba si chodí po stoplossy.

Mé jméno je Jakub Kralovanský a s Trading11 vám nabízíme společná členství – Trader2.0 + Trading11! Podívej se ZDE.

Kromě placeného obsahu na Trading11 máte v ceně i mé členství Trader2.0, ve kterém se nově nachází: Predikce na kryptoměny, forex, komodity, indexy a akcie, Mince se zápalnou šňůrou, 100K Challange LIVE ROOM, Traderský chat, Extra fundamenty a můj osobní přístup.

ANALÝZA – Mince se zápalnou šňůrou – MITH a AE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno