Analýza – ETH, LTC, ADA – Highcaps jsou stále velmi silné!

0
Analýza - ETH, LTC, ADA - Highcaps jsou stále velmi silné! altcoin rallye

Po prudkém dumpu na Bitcoinu aktuálně čekáme, zda bude prodejní smršť pokračovat. Já jsem osobně kontroloval korelaci mezi Bitcoinem a některými highcaps a velmi se mi líbilo, jak jsou některé highcapy velmi odolné proti destabilizaci trhu. My se na některé z nich nyní podíváme.

ETH/BTC

Ethereum je dle mého názoru aktuálně nejsilnější altcoin a zároveň začínají vycházet pozitivní zprávy ohledně vstupu institucí do Etherea. Může na to mít vliv i to, že Čína pozastaví výrobu GPU pro těžbu Etherea, takže se sníží nabídka této kryptoměny.

analýza ETH/BTC
Analýza ETH/BTC

Zásadním momentem bylo proražení silné rezistence, která se nyní stává supportem. Aktuální korekce na tento support je pro zklidnění pohybových indikátorů. Ethereum aktuálně nabírá sílu pro další impulsivní pohyb až k bodu kontroly.

Zaujala vás tato analýza? Jsem hlavní trader a spoluvlastník společnosti Crypto Kingdom. Píšu také analýzy na Trading11. Jestli máte zájem o moje signály a analýzy z T11, zvažte koupi našeho společného členství. Odkaz ke koupi najdete zde.

LTC/BTC

Litecoin má podobnou konstrukci jako Ethereum a rovněž bod kontroly výše, než je aktuální cena. Ziskový potenciál je o něco nižší než u Etherea.

analýza ltc/btc
Analýza LTC/BTC

Litecoin dneska připisuje přibližně 6 % zisku a prakticky dává najevo, že když se Bitcoin trochu pohne, Litecoin přidává o mnohem více procent. Celá tato situace žene dominanci velmi dolů, tam můžeme spadnou klidně až k 54 %.

ADA/BTC

Cardano má obrovskou podporu sentimentu a zároveň lehce rozdílný graf od výše zmíněných hlavně kvůli svému drtivému downtrendu, který vytváří silné rezistence.

analýza ada/btc
Analýza ADA/BTC

Cardano se nedostalo až na hlavní support, proto bych řešil vstup na dvě části. Jedna nyní a druhá část právě až na doteku zeleného supportu. Cardano má profit poměrně vysoko a tvořící se divergence na CCI si o ten výstřel naprosto říká. Ten graf je prostě ready!

Závěr analýzy

Já osobně jsem toto názoru, že nás čeká další rallye celého marketcapu, jenom dochází k nabírání sil. Líbí se mi highcaps, jak jsou odolné. A tento rok jim bude patřit svět spolu s Bitcoinem. Celý cyklus nastartovává naprosto správně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno