Cardano (ADA) 2020-2025 – Je Cardano dobrá investice?

0
cardano

Cardano je veřejný blockchain, položený na filozofii vědeckého přístupu, který byl založen Charlesem Hoskinsonom, spoluzakladatelem a generálním ředitelem společnosti Ethanum IOHK a týmem inženýrů, kteří staví Cardano 2020. Síť funguje na základě konsensuálního algoritmu Proof-of-Stake s názvem Ouroboros. Tým společnosti Cardano má ambiciózní plán na vytvoření bezpečné a škálovatelné peněženky s platformou ověřitelných smart kontraktů.

Cardano (ADA) 2018 Analýza ceny

Po poklesu celého trhu v roce 2017 se cena Cardana vyznačovala silnou stabilitou, která se v tomto odvětví často nevidí. ADA by měla být považována za dlouhodobý, bezpečnější investiční nástroj.

2018 Cenový graf ADACenová tabulka ADA od ledna 2018 do ledna 2019 na Coin360.com

Na vrcholu rozmachu kryptoměn se hodnota ceny Cardana zvýšila na 1,33 dolarů za jednu minci a v roce 2019 se této úrovni velmi těsně přiblížila.

Aktuální tržní kapitalizace společnosti ADA je 1 145 889 096 USD.

Analýza ceny ADA v počátku a v polovině roku 2019

Po dlouhém medvědím trhu v roce 2018 byl celý kryptoměnový průmysl připraven na pomalý růst v průběhu roku 2019. Bitcoin se v únoru stabilně udržoval na úrovni podpory 3 600 dolarů, což byl vždy zdravý ukazatel pro celý trh. Naše očekávání bylo potvrzeno růstem ceny Cardana (ADA) v Q1 2019.

V březnu 2019, když Bitcoin a všechny altcoiny poklesly na hodnotě, byla ADA jediná mince, která dokázala růst. Začátkem března 2019 se hodnota ADA začala zvyšovat z 0,043 USD na 0,098 USD.

Cenový graf Cardano ADA 2019K významnému zvýšení nákladů na ADA o něco více než 100 % došlo v důsledku vydání mainnetu v1.5.

Silné stránky Cardana

Pozitivní předpověď ceny Cardana je do značné míry způsoben několika technickými faktory. Jedním z nich je algoritmus generování mincí.

Alternativní algoritmus Proof-of-Stake byl vymyšlen jako způsob snížení spotřeby elektrické energie, která se používá při těžbě kryptoměn. Protokol společnosti Ouroboros byl jedním z prvních systémů Proof-of-Stake a dosud jediným, který je prokazatelně bezpečný.

Na základě své touhy po absolutní bezpečnosti uživatelů začal tým Cardana s vývojem peněženky Daedalus. Kromě obvyklých aspektů týkajících se ochrany soukromí kryptoměnové peněženky se společnost Daedalus věnuje i monitorování transakcí.

Předpovědi cen ADA v Cardano 2020-2025

Budoucnost vypadá pro Cardano a ADA, jeho nativní minci, z hlediska různých cenových předpovědí, optimisticky.

# 1. Předpověď ADA LongForecast

Automatizovaná prognostická stránka založená na technické analýze cenové historie majetku předpovídá hodnotu ADA do konce roku 2020 ve výši 0,016 USD. Očekávají zvrat trendů až na začátku roku 2023, kdy cena ADA dosáhne 0,049 USD a 0,067 USD v říjnu 2023.

# 2. Předpověď ceny CoinSwitch pro ADA

CoinSwitch předpovídá, že cena ADA může dosáhnout 1 USD v roce 2020, 2 dolary v roce 2023 a 3 dolary v roce 2025. Zvýšení ~ 6,500 % za 5 let zní velmi pěkně a všichni jsme určitě pro!

# 3. Prognóza ceny ADA v Cryptonewsz

V roce 2022 se cena ADA zvýší na 1 dolar. Je to spravedlivé vzhledem k současné fázi vývoje a dlouhodobé plány společnosti Cardano na rozvoj blockchainu.

# 4. Mrvyasidea.com Předpověď

Vyas předpokládá, že cena aktiva vzroste na 5 dolarů za 5 let, pokud vývoj dosáhne všech svých cílů pro rozvoj síťových vrstev, od fáze Byron až po fázi Voltaire.

Predikce ceny ADA pro rok 2020 a další

V zásadě jsou známy některé skutečnosti o Cardanu a ADA:

  • Asi 95 % držitelů mincí jsou obyvatelé Japonska
  • Zakladatel a tým mají hluboké znalosti a dovednosti pro rozvoj decentralizovaných sítí

Pokud jde o dlouhodobé projekce cen společnosti ADA, jsme docela optimističtí. Krátkodobá budoucnost také vypadá dobře.

Cardano FAQ

Je Cardano dobrá investice

Cardano má silný vývojářský tým, má samostatnou organizaci pro obchodní propagaci a úzce propojenou komunitu. Proto můžeme konstatovat, že tato mince má velkou budoucnost.

Kdy začne Cardano Staking?

Kdokoliv, kdo měl ADA uloženo v peněžence  Daedalus nebo Yoroi do data bilance (12:00 UTC, 29. listopadu 2019), se mohl zúčastnit stimulačního Testnetu a získat odměny prostřednictvím delegování. Po skončení stimulačního programu Testnet bude služba ADA manuálně převedena zpět do programu Mainet.

Kde uchovávat Cardano?

Cardano můžete ukládat do několika peněženek. Máme zde pro vás seznam 6 nejlepších peněženek na uložení kryptoměna ADA v roce 2020.

Kde koupit Cardano (ADA)?

Je snadné koupit minci ADA na mnoha platformách. Pokud si chcete koupit kryptoměnu Cardano anonymně pomocí své kreditní karty (USD, EUR, GBP), můžete použít platformu Changelly.

Upozornění: V žádném případě výše uvedený článek nenabízí investiční rady. Jedná se jen o analýzu kryptoměna ADA a vývojářského týmu. Stejně tak se jedná jen o subjektivní pohled na budoucnost této kryptoměny. Článek nabízí reálná čísla a informace z trhu a internetu. Investice do kryptoměny ADA na základě výše uvedeného článku jsou na vaše vlastní riziko.

Mohlo by vás zajímat:

Zprávy – Decentralizovaná platforma bZx byla hacknuta – Blockchain hra The Sandbox láme rekordy v prodejnosti

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno