Kolik BTC potřebujete, abyste patřili mezi 1 % nejbohatších lidí světa?

0

Chcete být součástí jednoho procenta nejbohatších lidí na světě? Tedy… v přepočtu na Bitcoin? Nezoufejte, nemělo by to být až tak náročné. Postačí, pokud budete vlastnit 0,28 BTC !!!

Alespoň to tvrdí Jake Lewison, který svým tweety rozpoutal pořádnou diskusi.

Zajímavý názor. Zařadit se mezi nejbohatší lidi světa by tedy nemělo být tak náročné. Stačí investovat ~ 2900 $ a čekat. A čekat, a čekat a čekat ….

Jeden z Lewisových followerů na Twitteru upozornil na analýzu, podle níž bude v roce 2030 běžný člověk (který se věnuje kryptoměnám) vlastnit cca 0,001 BTC. Tento model předpokládá, že v roce 2030 bude Bitcoin používat miliarda lidí.

Vlastnit 0,28 BTC není momentálně až tak náročné. Nesmíte ale dopadnout tak, jako náš redaktor! Na burze jsem přišel o celý svůj kapitál – Jak jsem se poučil z chyb a stal se úspěšným traderem?


Jde o skutečně odvážnou předpověď. Co na to říkáte? Může se nakonec vyplnit? Máme na to minimálně dalších deset let. V roce 2010 by jen málokdo uvěřil, pokud byste tvrdili, že Bitcoin se bude obchodovat za deset tisíc dolarů. Sen se však stal realitou a dnes to už není nic zvláštního.

Věříte tedy Jakovi Lewisonovi?

Věříte, že postačí 0,28 BTC abyste zařadili mezi 1% nejbohatších lidí na světě?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Nejsme si tím zcela jisti, jedno však víme jistě, Pokud chcete dostávat aktuální informace ze světa kryptoměn, postačí, pokud nám dáte like na facebooku. Ve feedu se vám pak začnou objevovat naše články a příspěvky a budete se moci účastnit našich facebookových diskusí.

Trh se nyní opravdu zajímavě pohybuje. Podívejte se na náš stream a získejte přehled o nejnovějším dění ve světě kryptoměn.

LIVE Trading 2.0 – Konečne větší korekce – Ale postačí na otřesení weak hands?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno