Nudíte se doma? Zahrajte si BitBomb a získejte krypto!

0
Nudíte se doma? Zahrajte si BitBomb a získejte krypto!

V těchto krušných časech si každý hledáme nějakou činnost na doma. Někteří se vracejí ke svým hobby, na které neměli dosud dostatek času. Jiní nevědí, co s tolika časem dělat. My Vám přinášíme novou hru pro Android, která zabaví, zabere nějaký čas a v neposlední řadě vydělá nějaké satoshi Bitcoinu.

Hra je stylem logická puzzle game a jmenuje se BitBomb. Velmi pěkně vykreslená grafika hry a hratelnost vás zabaví na dlouhé chvíle a pomůže získat trochu Bitcoinu. Jak to funguje? Hru naleznete na Obchod Play. Po nainstalování můžete BitBomb okamžitě hrát. Jedná se o klasické puzzle a spojování stejných bloků.

Vyplácení odměny?

Hraním hry Bitbomb získáváte body. Tyto body jsou v poměru 1 000 bodů = 1 satoshi hromaděné a při 100 000 bodech (100 satoshi) si můžete odměnu vyplatit na účet coinsgainer. U podobných hrách si můžete satoshi vyplatit např. na Coinbase. V této hře to přímo na walletku zatím nejde. Hra je zatím bez reklam, což je velká výhoda. Jediný limit, který ve hře máte, je energie. Na jednu hru utratíte 3x energii. Tato energie se Vám každých 10 minut dobije o jednu část. Hrát tak můžete po celý den. Je tedy jen na Vaší šikovnosti, kolik satoshi nasbíráte.

Mohlo by se vám líbit: Brzký důchod jako životní styl – Hnutí FIRE ukazuje cestu ven z pracovního koloběhu

Co je to coinsgainer?

Jak jsem zmínil, vyplácení není přímo na walletku, ale prostřednictvím stránky coinsgainer. Na ni je nutno se zaregistrovat zde.

Je to stránka určená především na sázení procesem Crash, ale to v žádném případě rozhodně nedoporučujeme. To je jejich hlavní účel. Tomuto se vyhýbejte obloukem. Prioritou je to, že pomocí uživatelského jména si ze hry BitBomb můžete poslat satoshi na tuto stránku a následně po nasbírání 20 000 satoshi poslat na jakoukoliv BTC walletku.

Takže je třeba coinsgainer jen použít jako mezistanici vašich satoshi, nic víc.

BitBomb je zajímavá zábava právě na takové dlouhé chvíle, které nyní někteří prožíváme. Tak co? Pustíte se do toho? Podělte se v komentářích, kolik satoshi resp. bodů jste za jeden den dokázali získat 🙂.

Čtěte také:

Halving BTC významně ovlivní jeho inflaci – Centrální banky se ocitnou na druhé koleji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno