Pokazil se mi Trezor T!!! – Toto je moje zkušenost s podporou

0
trezor t pokazeny

Kryptoměnám jsem se začal věnovat relativně pozdě, až v roce 2017. Ze začátku jsem moc nedbal na bezpečnostní zásady a všechny mince jsem držel na burze. Tento můj hřích však naštěstí zůstal nepotrestán a po vydání nového Trezoru T jsem chybu napravil. Český výrobek mě zlákal svým designem, funkcionalitou, ale hlavně bezpečností. Bohužel, moje zařízení mi po roce a půl užívání začalo blbnout. Po připojení k PC mi ukazuje takové hlášky:

Naštěstí jsem si poctivě uložil passphrase, takže jsem nepřišel o žádné coiny. Svůj privátní klíč mám zapsaný na dvou papírech, oba jsou uloženy na bezpečných místech. Passphrase jsem si samozřejmě nefotil ani neukládal v elektronické formě. Bál jsem se tedy jen o jediné. Jak zareaguje Trezor support?

Jak postupovat při poruše Trezoru?

Zašel jsem tedy na oficiální stránku Trezor.io, klikl v menu na support, klikl na Technical issuesa pro jistotu jsem udělal mini testík, který mi web ukázal. Stačilo prostě připojit Trezor k PC. Zařízení, jak jinak, nefungovalo a nic se nestalo. Tak jsem klikl na skip a dostal jsem se na další stránku, kde jsem specifikoval problém. Nemůžu se dostat do své peněženky.

Stránka na mě vychrlila ještě několik otázek, až jsem se konečně dostal na tu poslední – kontaktní formulář.

Je čas napsat zprávu na podporu!

Trezor t reklamacia kontaktny formulaAni jsem se neobtěžoval s angličtinou, napsal jsem jim úplně drze česky a ještě ten den mi odepsali… česky. Podpora mě žádala o video, na kterém je vidět, jak zařízení reaguje (viz video výše), potvrdila, že takto rozhodně nemá reagovat, a nakonec se mě zeptali, jestli jsem zařízení kupoval přes ně, nebo přes jiný e-shop.

Trezor jsem koupil v Alze. To však nakonec nebyl problém a Trezor mi zreklamovali. A teď už jsem šťastný majitel nové hardwarové peněženky, která funguje, a navíc jsem dostal i kabely, nálepky a všechny ty věci kolem.

Komunikace s podporou byla rychlá a bezbolestná. V případě, že se vám Trezor pokazí, tedy nemusíte stresovat. Pokud jste si to nezavinili sami a není na něm viditelné poškození (jako např. proděravělý displej), tak nebudete mít problém.

[NÁVOD] Trezor T setup – Ako aktivovať váš nový Trezor T

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno