Pokud chcete vydělat na…

2
jak vydelat na kryptomena krytpomeny bitcoin altcoin

“Bublina začíná tehdy, když začne stoupat jistá skupina akcií (komodit, kryptoměn..). V tomto případě jde o akcie spojené s vidinou revoluce internetu. Růst povzbuzuje více a více lidí k nákupu akcií, následně o tom začnou mluvit televize a noviny, což způsobí, že ještě více lidí začne nakupovat. První internetových akcionáři v té době už sedí na velkých ziscích. Tito úspěšní investoři vám na koktejlových večírcích řeknou, jak snadné je zbohatnout. Chamtivost způsobí ještě větší příliv peněz, což přitahuje větší a větší skupiny investorů. Celý mechanismus je však v podstatě Ponziho schéma, v němž staří investoři vydělávají na těch nových. Nakonec začnou nakupovat i největší hlupáci. Tehdy bublina praskne. “

– Malkiel Burton

Pokud chcete vydělat na Bitcoinu, ujistěte se, že nastoupíte tehdy, když se vlak teprve rozjíždí. Bitcoin má totiž tendenci nemilosrdně padat, ale ještě nemilosrdněji růst. Během pádů se nás snaží přesvědčit, že to nejhorší je už za námi a je bezpečné nakoupit. No a když roste, tak nám zase nedovolí vhodně nakoupit. Nedělá žádné velké korekce. Prostě jde nahoru, dosáhne své high, vytvoří bear trap pro opožděné investory a nechá se roztrhat medvědy.

Pokud chcete vydělat na altcoinech, ujistěte se, že jste vsadili na správného koně. Rozdíl mezi shitcoinem a perspektivním projektem je často mizivý. Ještě důležitější je však timing. Altseason se vyskytne jednou za uherský rok. Držet dlouhodobě altcoiny se ale nevyplácí, budete ztrácet procenta vůči Bitcoinu.

Pokud chcete vydělat na cenových pohybech kryptoměn (nebo akcií, komodit, měnových párů…) naučte se obchodovat a seďte za grafy a učebnicemi tradingu 18 hodin denně. Vzdělávejte se v programování a pořiďte si kvalitní boty. Získejte přístup k insider informacím a sežeňte si králičí tlapku. V opačném případě cenové pohyby neobchodujte!!!

Tento článek si dejte do záložek a přečtěte si ho vždy, když Bitcoin udělá více než 50 procent.

A pamatujte… Pokud se kryptoměnám nevěnujete alespoň rok a nejste profi trader, pravděpodobně nevyděláte. A pokud ano, měli jste pouze štěstí a o všechny zisky přijdete v dalším roce. Rychle zbohatnout nákupem nějakých coinů se jednoduše nedá. Chamtivost vás vždy dostane. Kdo však vytrvá a zůstane skromný, dostane zaslouženou odměnu.

A přečtěte si mou obchodní strategii…

Jak obchodovat s kryptoměnami? – Návod pro úplné blbce – alá Samuel Slavkovský

 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno