ReFork navzdory krizi rozšiřuje výrobu – Privátní prodej EFK v poslední fázi

0
ReFork navzdory krizi rozšiřuje výrobu - Privátní prodej EFK v poslední fázi

O českém startupu ReFork jsme na tomto webu informovali již několikrát. Dokonce jsme byli při tom, jak vstoupil do fáze privátního předprodeje. Report z banketu najdete v tomto odkazu. ReFork je jeden z mála krypto-startupů, které dávají smysl. A namísto prázdných slibů přišli s reálným produktem, který momentálně nemá konkurenci.

Evropská unie schválila zákaz výroby plastových výrobků na jedno použití. Za rok už nebude možné takové výrobky ani prodávat či používat v restauracích nebo fastfoodech. Ze strany EU je to skvělý krok. Cílem je chránit přírodu a hlavně oceány před záplavou plastů, které se následně rozpadnou a přes potravní řetězec dostanou zpět k lidem.

Co nahradí plastové výrobky na jedno použití?

Problém je v tom, že neexistuje dobrá náhrada. Výroba příborů či jiných produktů s obsahem bioplastů je nákladná a hlavně neekologická. ReFork ale přišel s řešením!

Materiál ReFork obsahuje speciálně upravenou dřevní směs, která se rozloží na biomasu a nezanechává v přírodě žádný odpad.

ReFork je v současné době ve finální fázi privátního předprodeje a připravuje se na hlavní prodej (IEO) a vstup svých EFK tokenů na burzu. Využijte poslední možnost, zaregistrujte se a nakupte EFK, než bude pozdě.

>>> Registrace <<<

ReFork rozšiřuje kapacitu

Ve čtvrtek 20. února dorazil do prostorů partnera ReFork společnosti PP & T speciálně upravený hybridní vstřikolis značky Arburg.

„Toto unikátní zařízení do svého strojového parku zařadíme vůbec jako první společnost v České republice a jedna z mála ve střední Evropě.”

– řekl Ondřej Vomela, marketingový ředitel společnosti ReFork.

Vstřikolis Arburg společně se speciálně navrženými velkokapacitními formami umožní ReForku vyrobit desítky až stovky milionů produktů ReFork za rok.

„Unikátní, individuálně navržený stroj od společnosti Arburg přesně odpovídá potřebám naší společnosti”

– uvedl při předávání stroje generální ředitel společnosti ReFork Josef Žádník.

ReFork pokračuje i přes pandemii COVID-19

Jak vidíte, ani koronavirus nedokázal zpomalit postup ReForku. Alternativu k plastovým vidličkám potřebujeme jako sůl a zájem je obrovský. Už při propuknutí epidemie v Číně v lednu tohoto roku provedla společnost ReFork interní preventivní opatření, jejichž cílem bylo připravit se na potenciální hrozbu rozšíření koronaviru do Evropy, zejména do České republiky.

Díky tímto krokům se společnosti podařilo přejít do režimu kompletní práce online bez větších problémů. Tento přesun umožnil celému týmu dynamičtěji se rozhodovat a zjednodušit procesní úkony.

Generální ředitel ReForku dále uvedl, že cíle a plány společnosti zůstávají neměnné.

>>> Přejít na registraci <<<

ReFork – Zbavme sa plastov raz a navždy! – Český utility token s reálnym produktom

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno